Yatak önerisi

abis66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
2.964
3.541
36
Merhaba, kızım 11 aylik 100×200 bir karyola aldık uzun soluklu kullanmak maksatlı ancak içine yatak begenemedik.. sizler hangi marka model kullanıyorsunuz?

Lova yataktan ucuz bi model aldım. Basic balamce olabilir.

Merhaba, kızım 11 aylik 100×200 bir karyola aldık uzun soluklu kullanmak maksatlı ancak içine yatak begenemedik.. sizler hangi marka model kullanıyorsunuz?
Konuyu takipteyim

Gelişim yatak aldım ben. 2 yaşına kadar sünger yatakta yattı kanz marka park beşiğini kendi yatağıydı. Omurga gelişimi için 2 yaş altına yaylı yatak önermiyorlar.

Gelişim yatak aldım ben. 2 yaşına kadar sünger yatakta yattı kanz marka park beşiğini kendi yatağıydı. Omurga gelişimi için 2 yaş altına yaylı yatak önermiyorlar.
Bizimde park yatakta sünger sert yatakta yattı.. ama şimdi 1 yaş itibari ile ayıralım odasında yatsın istedim.. 100×200 montessorilerden aldım.. ama sünger yatak bu boyutta olmuyormuş..

Gelişim yatak sitesini buldum inceleyeyim hemen teşekkür ederim

Yaylı mi yoksa sünger mi acaba?
Doğal lateks,yaylı değil. Sui sleep Twist yatak diye geçiyor 0, 12 yaş aralığına uygun çift taraflı. Bir tarafı 2 yaşa kadar kullanılıyor sonra diğer tarafını kullanıyorsunuz. Sitesinden inceleyebilirsiniz,ölçülerini siz istediğiniz gibi yapıyorlar. Benim çocuğumun montesori yatak ,yere yakın diye kalınlığını 20 cm yaptırmıştım mesela ben

Çok güzel uzun soluklu da kullanılıyor o zaman.. çok teşekkür ederim.

biz de çok araştırdık yatak işini, omurga gelişimi için önemli diyorlar o yüzden riske atamadık. Benim bebeğim daha doğmadı, doğacak. Bucca yataktan pony modelini aldım. İki taraflı kullanım. Sizin ölçülerde yatsanın yarısından bile daha azına denk geliyor fiyatı.

Evet inceledim şimdi.. teşekkür ederim bilgi için

Yatas blue star önerdi yaylı yatakmis.. ölçü büyüyünce sünger yataktan çıkıyor dediler.
Benim de bebeklerimin de yatağı blue star. Yani bilemedim en çok satan model ama benzer fiyatlara daha iyi yataklar da var bence. Altın yatağa bakabilirsiniz evlenmeden önceki yatağım o markaydı inanılmaz rahattı neden aynısını almadım diye kendime çok kızıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…