Yatak odasını prenses yatağı alan var mı?

cibinlik güzel görünüyor ama kullanışlı değil kızıma ist. tepehome dan almıştık tavana dübelle kancalı vida ile tutturuluyor sadece görsel şıklığı var zaten çoğunluklada karyola başının arkasına topluyor.

çok istersen böyle daha hafif bir şey diktirebilirsin ''Kendi El Emeklerimiz'' bölümüne başlara aldım ordan bakabilirsin ''dantel yatak örtüsü'' Mihmandar olarak kayıtlı.

prenses yatağı çok güzel evet ama buna kocaman bir oda lazım (

Ayyyyy boşver sora o direklerden sıkılırsın yaaaaa.o yatağa bi de şato gerek kanımca

bende bunlara bayılırım eğer inşallah büyük bi odalı evim olursa bunlardan almasam bile böle üstüne cibinlik yaptırmayı istiyorum küçüklükden beri hayalimm:=)

eğer uygun bir şey arıyorsan bu yatagın biraz daha spor modeli ikeada var
benim de hoşuma gidiyor ama ben ileride sıkılırım diye almadım
şimdiki yatak odamı da çok seviyorum
istersen normal bir yatağın tabağına cibinlik taktır
ileride sıkıldığında çıkartırsın

benim yatak odam böyle kenarlardan tüllü değil, ama bordo renk cibinliğim var tavandan asmalı boncuklu falan çok hoş duruyor. Görenler bende istiyom diyip kocalarına saldırıyorlar.

görünüş açısından çok hoş ama kullanış açısından nasıldır aceba??

benim yatak odam aynen böle evleneli 2buçuk sene oldu ben sıkılmadım valla hep hayalimdi çünkü.çok aradım mobilyacılarda bulamadım tam yaptırıcaktım ki admın biri sipariş vermiş sonra almamış bize kısmet oldu istediğim gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…