Yatağımızın içinden çıkan anlamsız şey ?

ciceksibiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
82
47
30
Herkese merhaba arkadaşlarım
az önce yatak çarşaflarımızı değiştiriyordum ve yatağın içinden bi şey çıktı hiç bir şeye benzetemedim.Tırnak desem değil ama benziyor plastik desem değil gibi. Evimizde böyle bi şey varda parçası yanlışlıkla yatağa mı girdi üstümüzden vs düşünüyorum ama bulamıyorum. Hamileyim hormonlarım alt üst belki ben kafamda büyüttüm anlam yükledim ama son günlerde eşimle anlaşmazlık gibi durumlarımız oldu sanki beni özellikle üzmeye çalışıyor gibi hissettim. Şimdi de bunu görünce kafamda kurmuş olabilirim de. Normalde de böyle şeylere inanmayan biriyim ama bilemiyorum. Daha eşime göstermedim. Zaten tehlikeli bi şeye benzemiyor ama sizce nedir bu tahmini olan var mı ?

Eklentiler

• IMG_6016.jpeg
    IMG_6016.jpeg
    115,8 KB · Görüntüleme: 319
  • IMG_6015.jpeg
    IMG_6015.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 313
Bu arada ortasında ki çizgiyi ne olduğunu anlamaya çalışırken ben yaptım normalde orası tam öyle değildi. Çat diye kırılmadı sanki tırnak gibi böyle koparılır gibi oldu bıraktım

Herkese merhaba arkadaşlarım
az önce yatak çarşaflarımızı değiştiriyordum ve yatağın içinden bi şey çıktı hiç bir şeye benzetemedim.Tırnak desem değil ama benziyor plastik desem değil gibi. Evimizde böyle bi şey varda parçası yanlışlıkla yatağa mı girdi üstümüzden vs düşünüyorum ama bulamıyorum. Hamileyim hormonlarım alt üst belki ben kafamda büyüttüm anlam yükledim ama son günlerde eşimle anlaşmazlık gibi durumlarımız oldu sanki beni özellikle üzmeye çalışıyor gibi hissettim. Şimdi de bunu görünce kafamda kurmuş olabilirim de. Normalde de böyle şeylere inanmayan biriyim ama bilemiyorum. Daha eşime göstermedim. Zaten tehlikeli bi şeye benzemiyor ama sizce nedir bu tahmini olan var mı ?

Bukadar takıntılı olmayın. Üzerinde yazı yok birşey yok. Herşey olabilir. Atın gitsin.

Birinizin kıyafetine yapışmıştır. Dolaptandır, çamaşırı astığınızda içinde kalmış, giyince düşmüştür, birinizin cebinden düşmüştür. Çöpe atıp kafanızı rahatlatın 😊

Birinizin kıyafetine yapışmıştır. Dolaptandır, çamaşırı astığınızda içinde kalmış, giyince düşmüştür, birinizin cebinden düşmüştür. Çöpe atıp kafanızı rahatlatın 😊
Muhtemelen öyledir :) teşekkür ederim öyle yapacağım

Üzerinizden gelmiştir. Tırnak değildir, alakasız. Ucundan yakın, kokudan anlarsınız. Muhtemel plastiktir.

Ne olabilir? Düşündüğünüz cevaplar burdan gelmez. Çünkü aklı başında kimse bu nesneye sizin açınızdan bakmaz. Atın gitsin
Yazımın içinde şu sıralar durumumdan dolayı aklımın pek de başında olmadığını belirttim zaten, ya da muhtemelen büyüttüğümü. Buna rağmen böyle yazmanız çok hoş

Plastik bi şey kırılmış işte bizim evden bile 12 tane örneğini gösterebilirim size. Eşiniz size büyü mü yapacak neyden şüphelendiğinizi de anlamadım
Hayır canım eşim bana neden büyü yapsın ya da insan eşine neden öyle bi şey yapsın. Eşimle ilgili bi durum gelmedi aklıma tabi ki

Benim tisortumun ustunde baska kadin saci çıktı. Ben kivircigim, ustumden dümdüz sari, uzun bir sac cikti. Is arkadaslarim erkek ustelik. Evli de değilim bu arada.
Yani şunu demek istiyorum, herseye anlam yuklememek gerekiyor

Nasır var mı eşinizde ya da sizde? Topuk çatlağı vs? Bazı nasırlar böyle sert olur düşer falan.

X