Yastık yorgan düzenleme teknikleriniz neler...

Denizkizi2425

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
1.603
1.392
31
kızlar baslıktanda anladığınız gibi yastık ve yorganlar,carsaflar bunları evinizde nasil saklıyorsunuz..?
Evimde hersey düzenli olsun istiyorum..göz önünde olmasını istemiyorum ..
Bazanın altına sıgmayınca gardırobun üzerine hurçlayıp koydum ama orada da gözüme batıyor :KK43:
Bugün onlarla ıgrasıp düZene sokucam ..
Bunların dışında bazamda çeyizim ve kışlıklar da var..
Onları cıkartıp sadece yastık yorganları sıgdırıcam inş.
Daha önce bi kaç kez hepsini sıgdırmayı denedim ama olmadı.. :KK43:
Bugün ümitle tekrar kolları sıvıyorum..
Çeyiz ve kıslıklara gardıropta yer ayarlıyıcam.. ( sandıgım yok)
Ahhhh ahhh inşallah hepsi olur...bende stres oldu kızlar...fikirlerinize çok ihtiyacım var genel olarak

Battaniyelerim kanepenin altında
Carsaflarim ve nevresimlerim gardrobun alt rafinda katlı
Yorgan ve yastiklar ust rafta
Az ve öz eskiyene kadar böyle.

Daha önceki evim epey küçüktü.Bu sıkıntıyı ben de yaşadım.Gömme dolap yapabileceğim bir alanım da yoktu .O zaman bir kısmını çekyatların altına bir kısmını da gardrobun üzerine görünmeyecek şakilde koymuştum.Vakumlu poşet kullanamadım.Bir süre sonra hava alıp şiştiler çünkü. Eğer uygun bir yeriniz varsa sırf yatak yorgan yastık için küçük bir dolap alıp hepsini onun içine doldurabilirsiniz.Gözü yormaz ve temiz kalır.

Daha önceki evim epey küçüktü.Bu sıkıntıyı ben de yaşadım.Gömme dolap yapabileceğim bir alanım da yoktu .O zaman bir kısmını çekyatların altına bir kısmını da gardrobun üzerine görünmeyecek şakilde koymuştum.Vakumlu poşet kullanamadım.Bir süre sonra hava alıp şiştiler çünkü. Eğer uygun bir yeriniz varsa sırf yatak yorgan yastık için küçük bir dolap alıp hepsini onun içine doldurabilirsiniz.Gözü yormaz ve temiz kalır.
Ne yazıkki çekyatlarımın hiçbirinin altı yok ..
Vakumlu poşet düşünüyordum...
İlerde dolap düşünüyoruz..
Aynen en iyisi dolap ama bilemiyorum artık şimdilknpratik fikirlere ihtiyacm var

Evet buyuk dert evde onlari duzenli sekilde kaldirmak. İkeayi bu konuda cok seviyorum:) bazayi ikeadan almistim onun icine yerlesen cok guzel hurclari var o hirclara koyuyorum yastik yorganlari. Bi tane de puf almistim ikeadan yatak odasina giyinmek icin koymustum onun icinde de nevresimlerim duruyor. Gardroplarim zaten tavana kadar, yazlik kislik herseyi ayakkabilar dahil gardropta tutuyorum baska yere gerrk kalmiyor

X