Yorgan yastık saklama teknikleriniZ...

kızlar baslıktanda anladığınız gibi yastık ve yorganlar,carsaflar bunları evinizde nasil saklıyorsunuz..?
Evimde hersey düzenli olsun istiyorum..göz önünde olmasını istemiyorum ..
Bazanın altına sıgmayınca gardırobun üzerine hurçlayıp koydum ama orada da gözüme batıyor :KK43:
Bugün onlarla ıgrasıp düZene sokucam ..
Bunların dışında bazamda çeyizim ve kışlıklar da var..
Onları cıkartıp sadece yastık yorganları sıgdırıcam inş.
Daha önce bi kaç kez hepsini sıgdırmayı denedim ama olmadı.. :KK43:
Bugün ümitle tekrar kolları sıvıyorum..
Çeyiz ve kıslıklara gardıropta yer ayarlıyıcam.. ( sandıgım yok)
Ahhhh ahhh inşallah hepsi olur...bende stres oldu kızlar...fikirlerinize çok ihtiyacım var genel olarak
Ben yastıkları vakumlu torbalara koydum
Yorganlarım hurcta malesef torunum tombalağım varmış gibi on iki tane yorganım var ne yapacaksam
Kılıflarıda her birini takım takım bir yastık yüzünün içine yerleştiriyorum kullanırken kolay oluyor

Ben yastıkları vakumlu torbalara koydum
Yorganlarım hurcta malesef torunum tombalağım varmış gibi on iki tane yorganım var ne yapacaksam
Kılıflarıda her birini takım takım bir yastık yüzünün içine yerleştiriyorum kullanırken kolay oluyor
Kılıfa yerlestieme olayını bende yapıcam
canm çok mantıklı :KK66:

:KK51:
Kılıfa yerlestieme olayını bende yapıcam
canm çok mantıklı :KK66:
Yorganlara çözüm bulursan benide etiketle:halay:
Kardeşim evlenirse yarısını ona vermeyi düşünüyorum onların yerine silikon yorgan alıcam en azından vakumlu torba onda işe yarıyor
Bi an önce evlense keşke

Misafir odasında dolabım var benim. Bir tarafı yorganlar bir tarafı yastıklar üzerinde ki raflarda da nevresimler misafir havlu ve bornozları var.
Çeyizlik her şeyimi de dağıttım. Tülbentten havluya dantellere evde kullanmadığım hatıra sakladığım hiç bir şey yok.

Ayy y
:KK51:
Yorganlara çözüm bulursan benide etiketle:halay:
Kardeşim evlenirse yarısını ona vermeyi düşünüyorum onların yerine silikon yorgan alıcam en azından vakumlu torba onda işe yarıyor
Bi an önce evlense keşke
ayyyy yün yorganın o kadar çok mu ?
Kolay gelsin sana canm ona çarem yok :KK70:

Sende hepsini topla bi döşek yap at balkona oturun ( dermisim) :confused:

İşe yarıyormu ki ? Hem yastıklarda konulabilirmi ?

Cok ise yariyor. Senin ceyiz, o bu, yastik yorgan dedigini hepsini yatagin altindaki bazana doldurabilirsin hatta yeterince vakum poseti alirsan. Sasiricaksin ne kdr az yer kapladigina. Ablamin kat kat kat gelinligini( etegindeki telleriyle beraber) vakumluya vakumluya resmen ortalama bi bavulun dibine sigdirdik turkiye goturmek icin. Dahada neler sigdi o bavula.

Ayy y

ayyyy yün yorganın o kadar çok mu ?
Kolay gelsin sana canm ona çarem yok :KK70:

Sende hepsini topla bi döşek yap at balkona oturun ( dermisim) :confused:
Yün ya çeyiz çeyiz diye zorla yaptılar
Hiçde hoşlanmam çeyiz adet muhabbetlerinden
Ben onları sök yıka zaten uğraşamam
Alın size çeyiz diye dağıtıcam bende :KK70:

X