yasminle regl sonrası kahverengi akıntı

gehade

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
83
27
23
merhabalar. düzensiz regl için doktora gittim ve söktürücü kullanıp regl olunca 3 ay boyunca yasmin kullanmamı söyledi. reglim biteli 10 gün oldu ve 10 gündür kahverengi akıntı yaşıyorum. yasminin de bitmesine 6 gün kalmış. yasmin bittiğinde regl mi olmam gerekiyor yeniden ama bu akıntı hiç kesilmedi hala reglm devam ediyor gibi kahverengi akıntı ile. daha önce yasmin kullanıp bunu yaşayanınız oldu mu?

Doktorunuzdan Duphaston isteyin hem adet düzenleyici hemde gebe kalmaya yardımcı bu durumda gebelik istemiyorsanız başka türlü korunmanız gerekecek fakat etkili ilaç 6 ay kullandım polikistik over sebebiyle benimde adet düzensizliğim vardı. Sizin de polikistik over demiyorum ama eğer tam araştırmadıysanız doktorunuza sorun yada doktorunuzu değiştirin ben kendi doktorumdan bir sonuç alamayınca değiştirdim ve çok şükür iyim şimdi bu arada uzun oldu kusura bakma ama kahve rengi akıntı bazen kist olduğuna da işarettir böyle bir durumda hamur ve tatlı bir süre birakılmalı çünkü kistler şekerden beslenirler ve ürüyorlar çoğalıp.. Kocaman bir milyomum vardı 5 cm hamur ve tatlıyı kesince küçüldü

Birde şey demeyi unuttum canım İnositol takviye al kendine eczanede reçetesiz yumurta kalitesini arttırır , yumurtlama yaptırır, ve adeti düzenler gerçekten güzel takviye 6 ay ile 1 sene kullanırsan etkisini görürsün mutlaka

Birde şey demeyi unuttum canım İnositol takviye al kendine eczanede reçetesiz yumurta kalitesini arttırır , yumurtlama yaptırır, ve adeti düzenler gerçekten güzel takviye 6 ay ile 1 sene kullanırsan etkisini görürsün mutlaka
çok teşekkür ederim. bekarım hamilelik düşünmüyorum ama cinsel hayatım da yok sadece düzenli regl görmek için tedaviye başlamak istedim. kahverengi akıntı var ama kan gelip kurumuş gibi oluyor bazen taze kanı görüyorum. yasmin kullanan bazı kişilerin bunla karşılaşabileceklerini okumuştum o nedenle doktora gitmedim fakat gitsem iyi olacak gibi. bugün ilacım bitiyor bende hala lekelenme söz konusu. yani 10 gün regl, 14 gün de lekelenme söz konusu. bakalım bugün ilaç bitince ne olacak diye beklemedeyim

çok teşekkür ederim. bekarım hamilelik düşünmüyorum ama cinsel hayatım da yok sadece düzenli regl görmek için tedaviye başlamak istedim. kahverengi akıntı var ama kan gelip kurumuş gibi oluyor bazen taze kanı görüyorum. yasmin kullanan bazı kişilerin bunla karşılaşabileceklerini okumuştum o nedenle doktora gitmedim fakat gitsem iyi olacak gibi. bugün ilacım bitiyor bende hala lekelenme söz konusu. yani 10 gün regl, 14 gün de lekelenme söz konusu. bakalım bugün ilaç bitince ne olacak diye beklemedeyim
duphastonu hep regl söktürücü olarak verdi gittiğim doktorlar muhtemelen bekar olduğum için regl olup doğum kontrol hapına başlatmayı tercih ediyorlar

Ozaman inositol kullanabilirsin çünkü söktürücüsüz adet olmayı sağlıyor illa gebelik için değil zaten ben ergenlikten beri haplarla adet oluyordum şuan hiç birini kullanmıyorum çok şükür.. zaten haplarla anca yapay adet olunur eğer dikkat edersen reglinin rengi herzaman değişik olur o yüzden söktürücüler pek iyi değil ama içinden en güzeli duphaston yada direk inositol vitamini çünkü yumurtalıkları çalıştırıyor.. geçmiş olsun. İlerisi için aşiri önemli asla unutma hamile kalmak hiç kolay değil..

X