Yasmin kullanırken baş ağrısı

Yildiztozu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
275
109
31
Merhabalar. Yaklaşık 9 aydır yasmin kullanıyorum. Benim eskiden de başım ağrırdı fakat 1 gün sürmezdi birkaç saat sürer gecerdi. Ve ayda 1 falan agrırdı şimdi haftada 1 muhakkak ağrıyor. Doktora gittim migren bu dedi çünkü tek tarafli ağrıyor ve gözüme kadar vuruyor 1 gün sürüyor parolla bile tamamen gecmiyor hafifliyor. Muhtemelen dogum kontrol hapi kullanman bunu tetiklemis olabilir dedi yasmin kullanırken benzer durum başına gelen var mı?

Benim de migrenim var tam tersi yasmin kullanırken azaldı baş ağrılarım. Ne parolu ben 3 tane arveles aynı anda içsem öyle geçmeyen bir baş ağrısı yaşıyordum kafama sıkasım geliyordu. Ben de yasminin farklı yan etkilerini yaşıyorum, siz de baş ağrısı yan etkisini yaşıyorsunuz muhtemelen

Cok gecmis olsun ne nalet bir sey yaşayan bilir bütün günün keyfi kaçar resmen. Ben sadece suan ara kanama ve ağrı çekiyorum bir de 8 ayda 4 kg aldim ilaca bağladım sizin bir sıkıntınıza iyi gelmiş en azından sizdeki yan etkiler ne oldu peki?

Ben kilo almadım aksine 8 aydır kullanıyorum 4-5 kilo verdim diyet yapmadan. Önceden 35-40 günde bir regl görüyordum çünkü. Bende aşırı derecede kuruluk ve isteksizlik yaptı maalesef bu da çok zorluyor beni

Bir de ilk 3 ay aşırı mide bulantısı yapmıştı geçti o çok şükür

Allah Allah herkeste farklı yan etki gerçekten. Peki bırakmayı düşünüyor musunuz beni baş ağrısı zorluyor sanırım birkaç aya bırakmak istediğimi söylücem doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…