Yasmin kullanan arkadaşlar bakarmisiniz?

Nur_1335

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
1.030
416
24
Merhabalar kızlar size birşey sormak istiyorum .
Bende pkos var ve her ay adet olurum amaen fazla 7 .8 gün sürer .ama en son hastaneye gittim doktor bana Yasmin verdi kistm olduğu için ve adeti düzene koymasi için kullanıyorum .13 gündür kullanıyorum ama adetim kesilmedi. Azar azar geliyo tam bitti diyorum ilacı içiyorum ertesi gün bakıyorum olmuşum birde bugün ağrım var özel bolgem ağrıyor afedersiniz lavaboyla çıksam bile ağrıyor .Yasmin kullanıp adeti uzayan varmı .yada sizce neden olabilir.

Yasmin ayni seyi bana da yapti. 30 gun kesintisiz lekelenme oldu. İlacı bırakınca düzeldi. Dojtora danışıp başka bir marka ile devam etmenizi öneririm.

Yasmin ayni seyi bana da yapti. 30 gun kesintisiz lekelenme oldu. İlacı bırakınca düzeldi. Dojtora danışıp başka bir marka ile devam etmenizi öneririm.
İlk defa yasmini kullanıyorum .afedersiniz benimki akmiyorda lavaboya gidince çamur gibi geliyor. Randevu bekliyorum gidicem nasipse . teşekkür ederim

İlk defa yasmini kullanıyorum .afedersiniz benimki akmiyorda lavaboya gidince çamur gibi geliyor. Randevu bekliyorum gidicem nasipse . teşekkür ederim
Rica ederim. Benim de öyleydi. Bu sebeple bu markaya düşmanım. Dünyadaki tek hap olsa sevişmeyi bırakır yine de ondan medet ummam. O kadar yani.

Merhaba yasmini ne kadar süre kullandınız ? Bittiğinde regl düzene girdimi suan her şey yolunda mı

Merhaba yasmini ne kadar süre kullandınız ? Bittiğinde regl düzene girdimi suan her şey yolunda mı
Merhaba ilacı bir ay kullandım ve bir ay boyunca adetim devam etti .bende ilacı bitirdim .adetim düzene girmerdi hep geç oldum. En son sağlık ocağında testler falan verdim .zehirli guatr çıktı .ilaç kullandım şükür düzene girdi .44 günde bir oluyorum en geç . Normalde 70 80 günlerde anca olurdm

Ayyy çok geçmiş olsun ben pcos var sandım sizde

Ben de yasmin kullanıyorum. Normalde 5 gün süren adetimin 11. Gününe girdim. Hala lekenlenme oluyor. Ben ilaçtan süre uzamıştır dedim de bir ay boyunca hep lekelenme olduğunu duyunca şaşırdım. Umarım bende de böyle olmaz. Ama şu an hala geliyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…