Yasmin hapını peşpeşe ara vermeden 2-3 kutu içen var mı

ben 2 sene önce adet düzenliğim yüzünden içmiştim o hapı. beni mahvettiiii. hastanelik oldum. her bünyeye farklı gelebilir tabi ama dikkatli olmak lazım

ben 2 sene önce adet düzenliğim yüzünden içmiştim o hapı. beni mahvettiiii. hastanelik oldum. her bünyeye farklı gelebilir tabi ama dikkatli olmak lazım
Ben geçen ay almayı unuttum. İki hafta peşpeşe oldum. Bu ayda peşpeşe ilacı içmeyi düşünüyorum. Normalde 4 senedir düzenli olarak kullandığım bir ilaç.

Ben geçen ay almayı unuttum. İki hafta peşpeşe oldum. Bu ayda peşpeşe ilacı içmeyi düşünüyorum. Normalde 4 senedir düzenli olarak kullandığım bir ilaç.
Bence öyle yapmayın Allah korusun riskli bir durum olur her ilacın kendine göre yan etkisi var doğum kontrol ilaclarıda öyledir en masumu tarlusal bu ilacın bile yan etkisi var ve bende yasmin kullanmıştım. Dr görünün sağlığınızı riske atmayın

Merhaba ben qlairista kullanıyorum 3 aydır. Dün akşam saat sekizde 6. Hapı içtim hemen dışarı çıktım o sırada karnım ağrıyordu ishal olacak gibiydim sonra saat 9.30 gibi çok sıkışıp lavaboya gittim ishal olmuştum. Acaba bir buçuk saatte mideden bagirsaga geçmiş mıdır? Sorun yaşar miyim bu ishal yüzünden korunma düşer mi

Merhaba ben qlairista kullanıyorum 3 aydır. Dün akşam saat sekizde 6. Hapı içtim hemen dışarı çıktım o sırada karnım ağrıyordu ishal olacak gibiydim sonra saat 9.30 gibi çok sıkışıp lavaboya gittim ishal olmuştum. Acaba bir buçuk saatte mideden bagirsaga geçmiş mıdır? Sorun yaşar miyim bu ishal yüzünden korunma düşer mi
Cnm ben bu ilacı 6 ay kullandm hiçbir yan etki vs yaşamadm korunma konusunda da sıkıntı olmadı

hormon dengenize garezinizmi var
3 ay aralıksız hormonlara oynayan bir ilaç içilirmi

Tamam ara vermeden 6 ay kullandım zaten doğum kontrol haplarının hormonları az da olsa etkilediğini biliyoruz ve bunu göze alarak kullanıyoruz

biliyosanız bişey diyemicem
6 ay vücudun doğal akışını bozup adet görmüyorsunuz yani
tabi bize de susmak düşer
tavsiyem yapmayın
tatil denk geliyor diye ikinci kutuyu aralıksız içtiğimde çok ceremesini çektim
dr umdan yediğim papara da cabası

biliyosanız bişey diyemicem
6 ay vücudun doğal akışını bozup adet görmüyorsunuz yani
tabi bize de susmak düşer
tavsiyem yapmayın
tatil denk geliyor diye ikinci kutuyu aralıksız içtiğimde çok ceremesini çektim
dr umdan yediğim papara da cabası
Dr kontrolünde kullandım zaten bende kendim kafama göre almadım ki evlendikten sonra 6 ay kdr kullanıp sonra bırakmıştım bebek düşüncem olmadıgı için sonra bi süre doğal korundm sonra da bebek düşününce çok şüküe kaldm hemen çok uzun süre kullanmayı bende uygun bulmuyorum Dr larda zaten ara vererek kullandırıyolar

Dr kontrolünde kullandım zaten bende kendim kafama göre almadım ki evlendikten sonra 6 ay kdr kullanıp sonra bırakmıştım bebek düşüncem olmadıgı için sonra bi süre doğal korundm sonra da bebek düşününce çok şüküe kaldm hemen çok uzun süre kullanmayı bende uygun bulmuyorum Dr larda zaten ara vererek kullandırıyolar

yok ben 2 sene kullandım önceden
demek istediğim kutuya ara vermeden yani bir hafta ara vermeden içmeye devam etmek

yok ben 2 sene kullandım önceden
demek istediğim kutuya ara vermeden yani bir hafta ara vermeden içmeye devam etmek
Aynen qlirista öyle bi hap diğerleri adet döneminde sanırım 7 gün ara veriliyor ama bunda öyle bişi yok sürekli içiyorsun ama yan etkisi en az hapta bu demişti Dr um

X