Aile Planlaması Yasmin doğum kontrol hapı size kilo aldırdı mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Yasmin doğum kontrol hapı size kilo aldırdı mı?

• Evet aldırdı ama iştahım açıldığı için

OY: 15 34,9%
  • Evet aldırdı ama yeme düzenim aynı kaldı iştahım açılmadı

OY: 11 25,6%
  • Hayır aldırmadı

OY: 17 39,5%

• Ankete Katılan
    43
Ayy aldım hastalanmayı bekliyorum kullanmak için yorumlar yine vazgeçirdi...

Ben de sizin gibi hasta olmayı bekliyorum... Yorumları okudukça da korkuyorum ilk önce yazz 24 alacaktım ama eczacı vaz geçirdi düşük doz o bu daha güvenli diye... Sanırım onun yan etkileri daha az ama daha az koruyor deyince mecburen yasmini aldım... Bakalım bu ay sonunda balayacağım etkilerini yazarım buraya...:18:

Lütfen fırsat buldukça yorumlarınızı yazın...:KK34:

bugün 4. günüm olucak canım.
maşallah bir yan etkisini görmedim daha.
ilk kullanımda daha çok kusma, mide bulantısı, baş ağrısı gibi belirtiler olabiliyormuş.
mesela kuzenim içememiş. onda mide bulantısı yapmış çok.
demekki kişiden kişiye değişiyor canım.

bugün 4. günüm olucak canım.
maşallah bir yan etkisini görmedim daha.
ilk kullanımda daha çok kusma, mide bulantısı, baş ağrısı gibi belirtiler olabiliyormuş.
mesela kuzenim içememiş. onda mide bulantısı yapmış çok.
demekki kişiden kişiye değişiyor canım.

Cevap için teşekkürler:KK1: umarım bende de sizin gibi pek etkilenmem...

bana kilo aldırdı yasmin..hatta daha ilk haftada şişmeye başladım. dengemi bozmayacağını bilsem hemen bırakırdım, ama mecburen 1 ay kullandım.

psikolojik olarak bugün kendimi depresif hissediyorum. canım bişey yapmak istemiyor. sokağa çıkasım yok. yalnız kalmak istiyorum.ilaçtan olabilirmi bilmiyorum.

herkes yan etkilerinden bahsediyor ama ben hiç bir etkisini görmedim bu hapın. keşke 1-2 kilo aldırsa bana :KK1:

X