Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
merhabalar bu akşam ilk defa kullanıcam depresyon diye bir yan etkisini gördüm korktum kullanıpta depresyon yaşayan var mı?

ilk içtiğimde bikaç gün sinir yapmıştı bende. ama şimdi yok şükür canım.
bende memede hassasiyet var biraz.
birazcıkta iştahım oldu bugün.

sağol canım bende akşam içtim bakalım şimdilik bişey yok umarım yan etki yapmaz takıntılı biri olduğum için çok korkuyorum yan etkilerinden

sağol canım bende akşam içtim bakalım şimdilik bişey yok umarım yan etki yapmaz takıntılı biri olduğum için çok korkuyorum yan etkilerinden

bende senin gibiyimdir canım.
bikaç gün miden bulanıp başın ağrımadıysa sorun yoktur.

bende senin gibiyimdir canım.
bikaç gün miden bulanıp başın ağrımadıysa sorun yoktur.

1. gün gayet güzel sorunsuz geçti içbirrşey hissetmedim yan etki yapıcak olsa ilk günler yapar değil mi?

Merhaba kızlar yasmini kullanmayı bıraktıktan sonra adet düzensizliği yapıyor mu

Merhaba kızlar yasmini kullanmayı bıraktıktan sonra adet düzensizliği yapıyor mu

yasmını 4ay kulalndım bıraktıktan sonra 37gun aradan sonra adetım geldi canım.. yanı duzenlı olan adetımı ,duzensız yaptı evet... ancak ben suan onemlı bı sınava hazırlanıyorum belkı benım strestenden de gecıkmıs olabıılır.

Arabesk canım cok sağol sınavın için başarılar diliyorum inşallah istedigin sonucu alabilirsin.canım ben yasmini iki aydır bıraktım mayıs ve haziranda kullanmadım ilk ay yani mayıs ayı normal şekilde adet oldum yasmin kullanırken nasıl olduysam öyle olmuştum ama haziran ayında düzensiz oldum acaba yasminle mi ilgisi var benim gibi olan varmı

Bende 2 gündür yasmin içiyorum bugün 3.yü içeceğim ilk 2 gün mide bulantım oldu ilaçtan sonra umarım bugün olmaz.Benimde düğünüm eylül'ün ilk haftası o yüzden 2 ay önce başladım tam koruma için sizi bir konuda bilgilendirmek isterim ben ameliyat oldum göğüsten kist aldırdım fibroadenom çıktı iyi yani fakat buna rağmen kadın doğum uzmanı kullanmamam gerektiğini söyledi ama eşim korunmayacağı için mecbur kullanmam gerek dedim oda bana yan etkisi en az olarak yasmini kullanmamı önerdi başladım hayırlısı olsun...Seneler önce adet düzensizliği için diana35 kullanmıştım ve adetim çok az oluyordu yasminde neden kesilmedi anlamadım azalsa rahatlardım düğün zamanı.Yasmini kullananlar sizin nasıl adet yoğunluğu ilacı kullanmadan öncekine göre cvp bekliyorum tşk...

mrb arkadaşlar.
konu açmadan bişey sorabilir miyim burda . mutlaka çok cevabı verilmiştir ama bulamadım. benim 1 eylül de düğünüm var . bu doğum konrol haplarıda adtetin ilk günü kullanılıyormuş . şimdi son adetim yaklaşık olarak 10 ağustos civarına denk gelicek . e ben bu hapı diyelim ki 10 ağusosta alsam, ilaç 21 gün sürse kullanımı e ben düğün günümde adetli mi olcam ? çözemedim napıcağım konusunda bana yardımcı olabilir misiniz ??

canım sen 1-2-3 eylül gibi hasta olursun.
ilacı bıraktıktan 2-3 gün sonra hasta olunuyor.

Bu arada arkadaşlar ilk kutumu bitirmiş bulunmaktayım.
Adetimin ne zaman ve ne kadar olucağını sizinle paylaşıcam.

eğer 30-31 ağustos gibi ilacın biterse 3-4 eylülde regl olursun yani düğünü atlatırsın ama balayına falan gidersen de regl olmak istemiyorsan ara vermeden 2. kutuya başlayabilirsin

yasmin kullanıp adet sancısı geçenler oldumu arkadaşlar?
ben ilk kutumu bitirdim ve bugün hasta oldum.
ama sancım olcak gibi sanki gene.

yasmin kullanıp adet sancısı geçenler oldumu arkadaşlar?
ben ilk kutumu bitirdim ve bugün hasta oldum.
ama sancım olcak gibi sanki gene.

cnm hapın bıttıkden kac gun ıcınde adet oldun benımde ılk kullanısım 21 tane hap bıttı bugun 4.gunum gelen gıden yok

cnm hapın bıttıkden kac gun ıcınde adet oldun benımde ılk kullanısım 21 tane hap bıttı bugun 4.gunum gelen gıden yok

canım son hapımı geçen pazar gecesi 12 de içmiştim. Perşembe sabahı hastalandım. bugün akşam tekrar başlıycam hapa.
ama senin de adetinin bugün yarın olması gerek.

Kızlar bir sorum var. İkinci kutuya ne zaman başlıyoruz? İlk kutuya adetin ilk günü mü ikinci günü mü ne başladım. Kutu bitti ertesi gün hastalandım. Ara verdiğim bir dönem olmalı değil mi? Adet bitince mi başlamalıyım? 7 gün mü ara vermeliyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…