Aile Planlaması yasmin (d.kontrol) ilacını bırkatıktan sonra..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

tubitak

-Her şey Güzel Olacak-
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
836
341
selam kızlar yaklaşık 1yıl yasmın ılacı duzenli kullandım.forumdaki bilgilerde bıraktıktan sonra farklı korunma yöntemlerine başvurmak vücudun kendisine gelmesini beklemek falan daha iyi olacağı paylaşılmış düşükler görülebilir falan diye..
. Doktora göre böyle birsey doğru değil. korunma ilaçları günlük koruyup etkisi 24 saat içinde kaldığını söylüyor. KIZLARR KAFAM KARIŞTI En Büyük KK yardımınıza tecrübenize ihtiyacım var,,, ilacı bırkatım ilk ayım adetim gayet güzel oldu ne gecıktı ne erken 28.günümde oldum.:110:

selam kızlar yaklaşık 1yıl yasmın ılacı duzenli kullandım.forumdaki bilgilerde bıraktıktan sonra farklı korunma yöntemlerine başvurmak vücudun kendisine gelmesini beklemek falan daha iyi olacağı paylaşılmış düşükler görülebilir falan diye..
. Doktora göre böyle birsey doğru değil. korunma ilaçları günlük koruyup etkisi 24 saat içinde kaldığını söylüyor. KIZLARR KAFAM KARIŞTI En Büyük KK yardımınıza tecrübenize ihtiyacım var,,, ilacı bırkatım ilk ayım adetim gayet güzel oldu ne gecıktı ne erken 28.günümde oldum.:110:
Bir gün unutup hamile kalnlar olduğuna göre etkisi sadece 1 günlüktür bence.

herkesin hormonlari farkli isler birisine gore toparlamasi zaman alir digeri ilk gun hamile kalir. Bebek sshibi olmak icin birakildiysa ihtimal ilk gun baslar ama 6. Aydan itibaren ciddi anlamda ihtimal artar. dusukle bi ilgisi olmaz trombofilide problem yoksa. pihtilasma sorunu olanlarin kontrol hapi kullanmamasi gerekiyo diye biliyorum

X