🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

Helal olsun ama ben henüz bu arkadaşa okumamıştım. O zaman kendisine ve annesine okumadan devam edeyim
Canım bu arkadaş 3 kişilik girmişti listeye zaten annesi ve kardeşi olan sonlardaydı onlara okunmadan çıkarmış olduk sen ilk sırada kendisi vardı ona okumuştun o sebeple hakkını helal etmiş de oldun

Arkadaşımızın adına 2 yasin okundu rabbim niyetini dualarını kabul etsin inşallah

Canım bu arkadaş 3 kişilik girmişti listeye zaten annesi ve kardeşi olan sonlardaydı onlara okunmadan çıkarmış olduk sen ilk sırada kendisi vardı ona okumuştun o sebeple hakkını helal etmiş de oldun
Anladım, tamamdır teşekkür ederim

Canım onun ailevi sıkıntı vardı baya insallah düzlüğe cıkmıstır.. Benden yana helal olsun ınsallah tüm sıkıntıları hallolur

R rana20 aranıza döndüm. Sadelikherseydir niyetine okudum.

Canım onun ailevi sıkıntı vardı baya insallah düzlüğe cıkmıstır.. Benden yana helal olsun ınsallah tüm sıkıntıları hallolur
Keşke bi haber verseydi durumunu ona göre hareket ederdik Rabbim tez vakitte hakkında en hayırlısını versin sıkıntılarını gidersin Aminnn

Helal olsun canım Rabbim sıkıntıları varsa tez zamanda ferahlığı çıkartsın inşallah

R rana20 canım Sadelikherseydir ve kavs-i kuzah için okudum fırsat buldukça fazla fazla okuyup yazıcam inşallah, Rabbim niyetlerini kabul etsin

Okudum. Allah kabul etsin inşallah

Cnm benim sayımı yazmamışsın

Hanımlar merhaba diğer hesabıma giriş yapamıyorum neden bilmiyorum ama ihlal yemişim(buraya okudum diye bildirim yapıyorum yalnızca ) 1 şubata kadar giremiceğim yazıyordu
Sizleri habersiz bırakmak istemedim
@Ada-anne için okudum R rana20

YASİN'İ ŞERİF HATMİ

Dua Kardeşlerim ;

Hergün 1 kişi niyetine okuma yapacağız.
Toplam okunan sayının üzerini dua sahibi kendisi tamamlayacak.
Bildirimleri yaparken lütfen okunan sayıyı belirterek beni etiket yaparsanız çok sevinirim.
Her AKŞAM SAAT 22.00 ye KADAR BİLDİRİMLER YAPILACAK.

“Bir Müslüman, yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse, mutlaka melek ona, aynı şeyler sana da verilsin, diye dua eder.” (Müslim, Zikir 86. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Vitir 29)
Rabbim duası kabul olan kullarından eylesin cümlemizi AMİNNN

Listemiz ;
1. R rana20
2. R rana20 Annesi
3. Aktif Lora
4. Aktif Lora Annesi
5. agustos72
6. i p e k
7. Ssevincli
8. Ssevincli Ablası
9. SoLeiL12
10. Saliha40
11. mutlulukbenihicbirakma
12. Meybuz
13. Sadelikherseydir
14. kavs-i kuzah
15. humanbeings
16. Sareben
17. Z zeynepmuratselo
18. @Ada-anne
19. greyfurt Niyetine
20. A anabel lee
21. Morrmeneksee
22. sunpineapple

Arkadaşımızın niyetine 2 yasin okundu Allah kabul etsin inşallah

Okudum. Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…