Yaşım ilerliyor,artık umudum kalmadı!!!!

Hemen tüp benek deyesin umudunuzu kaybetmeyin kaç yasın da anne olanlar inşallah nasip olur

Ben memlekette bir doktor a gittim o bana dedi ki yaştan dolayı rahim duvarın incelmiş ve bu yüzden bebek tutunamiyor. Bana redisdom diye bir ilaç başladı. Üç ay kullan dedi. Bir ay kullandım. Buradaki doktor gerek yok dedi kesti. Acaba onu mu kulkansak

Bu doktor nerde ki canm İstanbul da da mı
Hadi yaa
Bu bahsettiğim dr da bana kese için bakarken rahmin biraz ince gibi demişti ilk defa o farkettim ama tabi biz anlamıyorduk o zaman estrofem vermişti 3. Gittiğimiz Dr da bunu tüp bebekcilere veriyorlar sana niye vermiş diye ilacı kestirmişti devam etseydim belki nasıl olurdu

Ama tüp denerken estrofem de etki etmediğini görmüştük yaa rahim en fazla 7.5 oluyodu sonra geri düşüyodu

Climare forta bant denemiştik sonra o daha etkili idi senin söylediğini duymadım hiç

Canım muhtemelen bu yazdığın ilaçlar la benim yazdığım birbirinin muadilidir.
Bülent bey bilir.
Doç. Dr. Bülent Kars.
Kartal Soğanlık da muayene ediyor. Dragos tıp merkezi

Merhaba, ben de 42 yaşındayım, Allah bağışlasın 13 yaşında bir kızım var, kızımdan önce de sonra da hiç korunmamama ve tüp bebek dahil çeşitli tedaviler olmama rağmen başka çocuğum olmadı. bende çikolata kisti var 2 kere ameliyat oldum bu yüzden yumurta rezervlerim çok düşük. ama bu ay artık son şansımmış gibi hissetmeye başladım ve beslenme, vitamin desteği ve kürlerle biraz vücudu toparlayıp son kez tüp bebek denemek istiyorum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

40 indan sonra anne olan tanıdıklarım var. Umutsuz olmayın bence

Doktorlara göre 30 yaşta yaşlı gebelik. Ama napalım artık kimse 30 undan önce evlenmiyor..
Alle sağlık ı öneririm. Furkan Kayabaşoğlu tüp bebek konusunda gerçekten çok iyi takip ediyorum sürekli.. sen umudunu kaybetme 40 yaş artık ileri bi yaş değil yediklerine içtiklerine dikkar et takviyeler kullan yürüyüşünü yap elinden gelen herşeyi yap gerisini allaha bırak.. güzel haberlerini buradan vereceğin günlerin geleceğini hissediyorum. sevgiyle

Siz hamile kalabiliyorsunuz, yani yumurtanız oluyor bğyüyor ve döllenme de oluyor demekki bu sebeple asla karamsarlığa kapılmayın. Ben 42 yaşımda hamile kaldım. Bu konunun yaşla çok ilgisi oldupunu sanmıyorum. Hamile kalamama sorunu çok yaygınlaştı mesela. Eskiden tüp bebek çareydi. Şimdi tüp, bebek yaprırıp kalamaynda çoğaldı. Artık yediklerimiz içtikleirmiz, doğal değil pek saplıklı beslenemiyoeız. Organik beslenme nerdeyse çıktı hayatımızdan. Bence bu sebeple aetık genetiğimiz bozuldu ufaktan. Soğan kürünğ öneririm iki regl arasında yapın. Ben şuan 47 yaşımdayım hiç kist miyom vs olmadı. Ara sıra yaptıpım soğan kürüne bağlıyorum şahsen. Ve evlendikten 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Değerleirniz ebaktıeın sğlıkı beslenin. Ve lğtfen ama lütfen karamsar olmayın bu en büyük engel. Size ve burada bebek için, upraşan herkese rabbim en kıssa sürese sağlıjla kolaylıkla ferahlıkla anne olmayı nasip etsin diliyorum.

İnşallah canım çok sağolasın amin

Gebelik testi sonucu 1.76 kimyasal gebelik demişşin. Dogru mu anladım canım. Böyke değer görünce onu düşünmek lazım yani...

Gebelik testi sonucu 1.76 kimyasal gebelik demişşin. Dogru mu anladım canım. Böyke değer görünce onu düşünmek lazım yani...
Amh 1.76 çıktı ama o sırada âdet değildim. Kimyasal gebelik geçiriyordum o yüzden doğruyu yansıtmadığını söylediler

Yorum eski tarihte kalmis ama, miyomlariniz rahmin icinde miydi ?bebeğin yerlesecegi yere yakın miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…