Yaşayanlar yorum yapın lütfen

Kan tutması..
Bende de var
Kardeşim burundan ameliyat olmuştu, tamponları çıkarması için doktora gitmiştik.
Doktor tamponları çıkarırken ben kardeşimin ellerini tutuyordum, sonra midem bulandı gözlerim karardı, gözlerimi açtığımda sedyede yatıyordum Doktor kolumdan tutup kapıda bekleyen babama götürmüştü, sıra bekleyen herkes "iki kardeş birlikte ameliyat mı oldunuz" diye soruyodu

50 kilo civarındayım ama bu olaylar yaşanmaya başladığında suanki halimden daha kiloluydum 56 57 civarlarındaydım. Belki de bu da etkiler ama sanırım zihnimde bir korku var benim kan görmekten değil de kan aldırmaktan öyle hissediyprum.

Bende de oluyor gözüm kararıyor gebelikte ac karna 4 tüp kan vermiştim hayatımda yaşadığım en kötü günlerden varım ama yokum gibiydi kustum kendimi uzun süre gelemedim
Kan verirken bakmam hiç babamın ameliyatında kan verdim kendimden geçerek çok fenaydı babama feda olsun tabi ki
Yaşayan bilir bu durumu

Yaaa bu çok kötü gerçekten. Allah bizi büyük operasyonlardan korusun. Hep bunu düşünüyorum şu kadarcık kan aldırınca bayılıyorum ameliyat olsam kim bilir nasıl olucam elden ayaktan düşerim heralde

Gerçekten öyle bayılma hissi gelir de bayılmazsanız öyle oluyor gün boyu kendinizi kötü hissediyorsunuz ve o hissi yaşamak ölüm çok iyi anlıyorum.

100 kişiden 150 sine falan oluyodur ben dahil psikolojik etkisi çok yüksek bence çünkü spesifik olarak annemlerin sağlık ocağındaki ebeye taktım eğer o alırsa her şey yolunda, onun dışındaki herkeste böyleyim. 1 kesme şeker at ağzına kan verir vermez. O yüzden hemen kalkma biraz otur da derler zaten. Otur 2 dakika kenarda düzeliyo

Eşim de böyle, kan alınırken illa bi bayılır. Kana bakmayın, o sırada tam zıt yönde başka biriyle sohbet falan edin iyi geliyor.

İğrenç bir şey gercekten korkar oldum hastaneye gitmeye

Benim de böyle oluyor kan şekerim düşüyor. Kan alır almaz şeker veriyorlar hemen
Beni de hemen uzandırıyorlar bayılmayınca asiri kötü hissediyorum kendimi bi de. Gün boyu iğrenç bir his oluyo üstümde bayıldığımda ise 40 gün uyumuş kalkmış gibi oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…