yaşasın bende anne oluyorum

yagmur_su

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
188
1
40
:nazar:arkadaşlar yeni öğrendim hamileymişim.bu site çok uğurlu geldi allah olmayanlarada nasip eder inşallah...:teytey::teytey::nazar:
BENDE EKİM ANNESİ OLUYORUM...

hayırlı olsun arkadaşım gözün de aydın sırnaşık şey allah her isteyene verir inşallah..

kan testi mi yaptin idrar testi mi tebrik ederim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

tebrik ederim canım
Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin
darısı başıma inşallah...

aminnn canım inşallah.
inşallah en yakın zamanda sendende duyarız güzel haberlerini canım.

canım seninde gözün aydın inşallah saglıklı bebişler dünyaya getiriris tüm dileğim bu.

kızlar bebegimi ilk defa cuma günü gördüm ve kalp atışlarını gördüm okadar mutluyumki inşallah saglıkla kucagıma alırım ona bişi olur diye çok korkuyorum 12.5 mm küçücük ya yavrum benim.

şimdi tadını çıkar bu günlerinin bol bol uyu dinlen eşine naz yap şımarabildiğin kadar şımar bebiş olunca bunlara ihtiyacın olucak mümkün olduğunca stresten uzak kalmaya ve sağlıklı beslenmene dikkat et bol bol su iç......liste uzun sen biliyorsundur zaten yapıcaklarını

saol canım yapabildiğim kadar yapıyorum :)her gün bir avuç ceviz yemek bebegi çok zeki yapıo arkadaşlarımınkinden tanık oldum bende yiyorum tavsiyede ederim yani:)) ayın 17 sinde ikili test yaptırcam dua ediyorumda bi proplem çıkmasın aklım hep onda çünkü sağlıklı olsun yeter.

X