Yasak Aşk

Barbie1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
47
44
24
Ben bir yasak aşk yaşamışım farkında olmadan. Biliyorum kızacaksınız ve hak ediyorum. Kimseye anlatamadığım için buraya yazıyorum. Ben birine aşık oldum bir oyunda yanlış anlaşılmasın uygulama oyun uygulaması online çevrimiçi bir oyun voga diye bir oyun uygulaması orada tanıştık oyun oynama amaçlı yüklemiştim özgüven eksikliğim fazlasıyla var bu yüzden erkek arkadaşım üniversite ye gittikten sonra oldu o benim ilk sevgilim bu uygulamadan tanıştım. Ben bekar diye biliyordum 1 yıl konuştuk sevgili olduk sonra problemler ortaya çıktı. Sonradan öğrendim evli olduğunu. 1 yılın sonunda. Çok ağladım ama terk ettim hemen ayrıldım duyar duymaz canım çok yandı. Beni metres olarak görmüş benim haberim bile yok. Bir çocuğu varmış. Benimle tanıştığında çocuğu yeni 2 yaşına girmiş. Kendime zarar vermek istediğimi düşünmüş beni aradı geçenlerde. Yüzüne kapattım direk. Karısına söylemeyi düşündüm yanlış anlamayın ondan ayrılsın benimle çıksın diye değil ben Allaha havale ettim onu. Karısına üzüldüm bilmesi gerekir mi sizce şuan biriyle daha konuşuyormuş pişkin pişkin anlatıyor bir de. Karısının hiçbir şeyden haberi yok şuan. Biliyorum her zaman ikinci kişiye yüklenirler onlar aklını çalmışlar gibi erkeklerin. Ama ben onun aklını çelmedim her şeyi sonradan öğrendim ve hemen ayrıldım. Yorum yazacaksınız altına beddua edeceksiniz belki ama kimseye bu durumu anlatamıyorum en yakın arkadaşıma dahi her şeyi daha yeni yeni öğreniyorum. Bu durum ortaya çıkarsa ailemin yüzüne bakamam. O yüzden buraya yazdım. Kimseye anlatamadığım için. Onu seviyor muyum şuan hayır gerçekten çok ağlattı beni yeni yeni kendime geliyorum annem sorduğunda sadece ayrıldım diyebiliyorum gerisini devam ettiremiyorum. Sizce eşine söylemeli miyim bu durumları?

Adam ın karısına söylemek isteme fikriniz intikam almak istediğinizden mi yoksa kadına üzüldüğünüzden mi acaba? Bırakın gitsin yaa artık sizden geçmiş olan olmuş. Zaten bugün değilse yarın illaki öğrenecektir.

Bilmiyorum olaylar o kadar taze ki şaşırdım kaldım. Duygularımdan emin değilim ama intikam almak istemem öyle biri değilim. Kadına üzüldüm mü evet bana hediye alıyordu çocuğuna harcayacagi parasını bana harcamış. Bilseydim hiçbir şekilde kabul etmezdim zaten ama öğrensin istiyorum bir istemiyorum hiçbir şekilde emin olamadım ona karşı kızgınım ama yuva dağıtan biri olmak istemiyorum Allaha havale ettim zaten kafam çok karışık kusura bakmayın haklısınız aslında tesekkur ederim.

Şuan hala daha biriyle konuştuğunu pişkin pişkin nasıl anlatıyo iletişimde misiniz?
Biri daha olduğunu öğrendiğiniz için mi söylemek istiyosunuz?

Beni aradığını söylemiştim merak etmiş diye kendime zarar vereceğimi düşünmüş ve yeni birini aldım dedi. Onu zaten engellemiştir başka bir numaradan aramıştı onu da engelledim iletişimde değilim kendisiyle suan

Bosverin herkes hakettigi gibi yaşar
Esine inanip sizi bastan cikarici bile ilan eder karisi belki ne olack nerden bileceksiniz .oldu hatanızı anladınız bir daha iletisim halinde olmayın

Haklısınız sadece zoruma gidiyor bazı şeyler unutamıyorum olanları iletişim halinde degilim olamam zaten kendisini engelledim arkadaşından aramıştım o numarayı dahi engelledim ulasamasin diye tesekkur ederim.

Aman karisi ogrense bile bisey yapmaz, bebegim kucuk falan der . Bos yere körü badem gözlü yapmayin . O karaktersiz adam kiymete biner sonra. Önünüzdeki maclara bakin

Bence o 1 seneniz hayatında hiç yaşanmamış gibi görün hayatınıza hiç öyle biri girmemiş gibi.

Gönül ister ki sizi böyle kandıran insanın hayatı da zehir olsun ama kadına ve çocuğa yazık olur. Bırakın kendi şüphelenip yakalasın, nasıl olsa durmaz bu adam.

Kendiniz için de zararın neresinden dönseniz kârdır. Ailenize ciddi bir açıklama yapmanız gerektiğini düşünmüyorum. Kabul edilemez bir şey uydurun, aldattı deyin mesela, bu yalan da sayılmaz

Kızacak bir durum yok nerden bilebilirdiniz ki Bırakın hiç karışmayın kötü olan siz olursunuz

Verilmişmsadakan varmış. Kendi yoluna bak bundan sonra. Herkese hemen güvenme bundan sonra adımlarını sağlam at

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…