Yaş Farkı

guzel soru
hahaha yas farki hakkında ne dusunuyorum hmmmm
yas farkı nedir, iki yas arasindaki farka yas farki denir mesela

ne acidan arkadasim :)

yani mesela ben 24 yaşındayım erkek arkadaşım 39. siz aile olsanız ne düşünürsünüz?

bende 20 yaşındayım sevgilim 30 yaşında herkes bunun yanlış olduğunu söylüyor ama kalbim söz dinlemiyor....:asigim::asigim:

evlendiğinizi düşünelim sen 25 arkadasın 40 bence biraz fazla.ama seviyorsanız eğer hiçbirşey diyemem

ama cocugunuz oldugunu dusunsene 20 yasındayken sen 45 eşin 60........

ben 5 6 en fazla yas farkına tahammül ederimde fazlası düşünmem şahsen sewgülümle de aramda 4 yas var zaten ama kesinlikle şunu bilir şunu sölerim bir erkek kızdan büyük olmalı erkekler cok gec olgunlasıo kesinlikle a.s.

Ben yasi buyuk biriye evli olarak kesinlikle onermiyorum bende yas sorun degil yeterki kafalar bir olsun cart curt kesiyordum ama pisman olursunuz bastan soliyim

bence 24 yaş ve 39 yaş arasındaki fark çok fazla. doğrusu evet aşk laftan anlamıyor ama beni bu kadar olgun adamlar çekmez doğrusu. ama kesinlikle erkek kızdan büyük olmalı. çünkü erkekler geç olgunlaşıyo. hoş gerçi gördük bizden 4 yaş büyük olan adamı da o ayrı ama. neyse kendi kendimi çürüttüm. karşıdaki adam olsun yeter ama ilerde çocuklarımı düşünürüm yani. yaşlı babaları olmasını istemem...

Arada resmen iki kuşak fark var.Bence çok abartılı.Çıkarken bşi değil de evlenince çok zorlanırsınız.

15-20yaş farkı ben nedense hoş karşılamıyorum
gidin akranlarınızla arkadaşlık yapın hadi en fazla 10 yaş diyelim :kahve:
bence üstü çok sakıncalı ne biliyim hem görüntü bakımından hem istekleri karşılama bakımından
ne de olsa 25 yaşındaki bayan gezmek ister tozmak ister
ne biliyim içi kaynar ama 50 yaşındaki adam artık onlardan hevesini alalı 20 -25 yıl geçmiş
o çılgınlığı o dinamizmi o heyecanı veremezki o kızcağıza senağlama
en uygunu 5-7 yaş arası bence :icecream:

canım sen daha yolun başındasın o ıse bır çok seyı gormuş senın zevk aldığın seyler onun için cocuk oyuncağı gıbı gelecek ona bence bu kadar fazla yaş farkı olmamalı başta hoş gorunur ama sonraları bu canını acıtır
bence ıyı duşun ne yapmak ıstersen

öle bı cıft tanıdıgım var adam genc gosterıo zayıf cok da zengın, kızın da durumu ıyı ama 23undeyken evlendı 15 yas fark var işte hanı belkı adamın holdıngı oldugundan evlenmıstır dedık, ama kesın kendıne uygun bı sıcaklık bulmustur guzel duruolardı cunku, olabılır ya yas farkı kız guzeldı adam da zayıf genc gosterıodu yakısmıslardı,
öle babası gıbı durmuyosa yanında olabılıyo.

kız buyuk olunca da olur
pınar altug ya yagmur atacan mesela en guncel ornek, cocuk kucuk duruyor bence , öle olunca kötu tabı
yasıtsa bıle kadın buyuk duruyosa kötu zaten hatunlar hızlı yaslanabılıyo. ondan bu yas dengesı korunmalı. ama hatun mınyonsa yası cocuktan buyukse farketmez.

yas farkı dıyınce hep kız kucuk erkek buyukmu gelıo aklınıza. ben 31 yasındayım erkek arkadasım 25 yasında:KK43: nolcak ne dusunuosunuz

eşim benden 3 yaş küçük.hiçte bişey olmuyo. o benden çok daha olgundur.banse çocuk ruhlu.ee yakışıyoruzda bşrbirimize ,seviyoruzda,kimeneeeeeeeee:teytey::teytey:iyiki evlenmişim:)))))))))))))ooohhh kaptım işte çıtır çocuğu:))))))))))))))))))kıskananlar çatlasın....

bence yaştan ziyade ruh uyumu,fiziki anlamda yakışırsın ama ruhun sewmez,önemli olan sevmen,mutlu olmak:dance::dance::dance:

peki sizde arada ki yaş farkı 5 olursa nasıl olur.benim sevgilimle aramda 5 yaş var ama kuzenim senden büyük değil mi biraz diyor ve canımı sıkıyor :KK43:

e soruyor mus , senden buyuk degıl mı evet büyük nolcek lülülülülülü
büyükse büyük onla mutlu dıılmısın cnm sen laelaelaelaelae

Ben yasi buyuk biriye evli olarak kesinlikle onermiyorum bende yas sorun degil yeterki kafalar bir olsun cart curt kesiyordum ama pisman olursunuz bastan soliyim

benimde esimle aramda 17 yas var ama ben cokk memnunumm...yeterki saygi ve sevgi olsunnn..gerisi hikayeee..(tabii kendine guvenmen lazimmm..):smiley-cool:

X