Yarışmalar için oy isteyen arkadaşlar !!

benim için önemli bi durum ilk mesajımda belirttim önemini her sayfada aynı şeyleri yazmak istemiyorum artık!!
kırıcı olunabilir ama bazen bir müsibet bin nasihatten iyidir..
ayrıca girip baktınız mı o liklere ne güzel bebekler var ne güzel anneler var 2 oy belki almış belki almamışlar..onların hiç mi tanıdığı yok eşi dostu yok?
hayatta her övgüyü bırakın başkaları yapsın egonuzu böyle tatmin etmeyin..!
hayatın her alanında hakeden kazansın haksızlıklar olmasın !
doğru olmayan bişey savunulmasın !
yanlışa yanlış densin ki bir daha yaılmasın !
herşey adaletli olsun adaletsizliğin büyüğü küçüğü iyisi doğrusu mu var !? yok elbette!
bu durum küçümsendikçe ve haksızlık savunuldukça bende adaleti doğruyu savunur çirkini ısrarla ortaya koyarım sengözlerimebaksanab

1.yazını ,bir daha oku,ve o alaycı üslubunun farkına var ,lütfen.
2.saldırı ,diyorsun,ama saldıran sensin,hemde müstehzi bir biçimde.
sanki millet meselesi gibi cok uzatıldı hıc gerek yok..
şu cümlene bakalım...
buradan çıkardığım bu...
çok uzattınız. ne gerek var. sanki memleket, millet meselesi.
bu laf kime geliyor.?
bir düşünelim mi ?
gerek yok. ben ve benim gibi bu olaya karşı çıkanlara.
demek ki ,bize sarf edilen bir laf var.
gelelim millet meselesi olayına. devamlı, bu konuda yazıyorum.
hala yazdırıyorsunuz.
haksızlığın olması için illa ki,
MİLLET MESELESİ mi olması gerekir. ?
haksız rekabet,sadece,MİLLET MESELESİ ,olunca mı, tepki almalı.
bunu da düşünelim. yok yine düşünmemize gerek yok. aklın yolu birdir, çünkü.
cevap:elbette değil.olayın büyük yada küçük olması farketmez. haksızlık varsa yapılmışsa,haksızlık vardır ve bana ne ,çok küçük bir şey çokta umrumda olmaz, demek benim prensiplerime aykırıdır..
3..sende replerine mı uzuleceksın bosverr
diğer bir müstehzi yani alaycı cümle.
onada yazmıştım.
sen eksi replerinemi üzülüyorsun derdin bu mu.anlamında.
ve bende dedim ki,asla bu şekilde bir anlamı yok. ecinnilinin böyle bir derdi de yok. onu da söylerken anlatmak istediği çok başkaydı.
ve biz bunu anlamışken senin anlamayıp ,eksi rep derdinde olarak lanse etmen ,çok yanlış oldu.

4.herkes baksın dalgasına

yine bir alaycılık ve müstehzi bir ifade.
bırakın ya. ne bu . bunlarlamı uğraşıyorsunuz,bakın dalganıza der gibi,alaycılık yüklü, bir söz daha..
evet. bundan da çıkardığım bu.
biz dalgamıza bakmıyoruz.
bizim rahatsızlığımız var bu konuda. ve fikrimizi yazıyoruz.
dalgasına bakmak isteyenler ,bakabilir.
buyursunlar.
ama biz bakmıyoruz.
yeterince açıklama olmuştur.sanırım.
merak etmişsin,
bende açıklamaya çalıştım .

öncelikle herkesten özür diliyorum sözümü tutamayıp
tukurugumu yaladıgım icin
yazmıycam dedım ama ne yazıkki dayanamıyorum..

ve de yazıyorum..

okypete ;
ne kadar da eminsin benım sizinle alay ettıgıme??
ben sizinle alay etmedim kı hıcde oyle bı nıyetle yazmadım onları..
buna ne dıyeceksın sen alay ettın dedın dıye ben alay etmıs olmak zorundamıyım..
iste ben bunu soyluyorum herkes farklı bı bıreydır..
senın dogrularını kabul etmek zorunda degılım ve de etmıyorum..
benım dusuncem farklı senınkı farklı yaz cek gıt ..
neden ısrar edıosun bıze gore mıllet meselesı ..bız bakmıyoruz dalgamıza..vs..

yukarıda kırmızıyla işaretledıgım nokta..
ben madem ecınnıye yazmısım onu, sen nıye karısıosun ??
bırak kızcagız soylesın
hem nerden bılıosun oyle demek ısteyıp ıstemedıgını??
nerden bu kadar emınsın ??
özel guclerın varda insanların beyınlerını okumak gıbı, bızım mı haberımız yok??

nefes aldırın bıraz
insanlar korkmasın buralarda paylasımda bulunmaya..
bısey yazdım ortaya
arkadan hemen sen cıktın o öyle demek istemedi bilmem ne
bırak karısma..neden karısıosun??? neden
KARISIYORSUNNNN????

resmen tahrik edıcı hareketler bunlar..
lütfen..
cocuk degılız artık..

cancağızım duyarsız bir toplum olma yolunda hızla ilerlediğimiz için senin bu kimilerine göre gereksiz duyarlılığın biraz fazla geldi galiba
ama işte yapı meselesi, küçük büyük farketmiyor kimilerine
rahatsızsan dile getiriyorsun, ne var bunda değil mi ama
neysem sen de kendini helak etme dert anlatacam diye, herkes anladı bence

keske her haksız kazancı boyle ortaya koyabılsenız canım..
sende replerine mı uzuleceksın bosverr
herkes baksın dalgasına.

şimdi,şu yazına bir daha bakalım.
burada, herkes ,gibi bir kelime var..
millet meselesi gibi çok uzatıldı, diye bir yazı daha var.
bunlar tek bir kişiden, çok o kişiyle aynı fikirde olanları da, bağlıyor....
yani bende bu yazıya cevap vermek durumunda hissettim kendimi...
bu arada ,senin yazına cevap veren ,tek kişi ben değilim. bakarsan bir kaç kişi daha, o yazıyla ilgili fikirlerini ,yazmışlar.
neyse,yazının diğer kısımlarına cevap vermek istemiyorum.
üslubun benim tarzıma uymadığı için. yaz,çek git ..gibi...
ve artık senle bu konuda karşı karşıya gellmek istemiyorum.
çünkü,ikimizinde sonunu, hayırlı görmüyorum. bu sana son mesajım.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu topik kapatılan ve iyi ki de kapatılan protesto bölümünün acısını cıkarmak isteyenler için bir nevi deşarj yeri haline gelmek üzere...:nazar:

denizcininprensesi ,

alaycı bir üslubun var bunu görmemek için kör olmak gerek.. tamam senin fikrini biliyoruz bizimde ortak fikrimiz bu.. tahrik nerde gördünüz? böyle diyerek siz tahrik ediyorsunuz. lütfen artık uzamasın ikili yazışmalar bir mesaj vermeye çalışıyorum kendimce ve desteğini almayı umduğum arkadaşlarımdan bu konuda destek aldım. evet benimle aynı fikirde olan çok kimse varmış. bu beni mutlu ediyor.. sizde alaycı bi üslupla olayı uzattığımı, bir eksi rep için caz yaptığımı söyler ardından dalganıza bakın gibi çirkin bi kelime kullanırsanız sizde eleştirilirsiniz.
ayrıca okypete beni savunmamış sizin üslubunuzu eleştirmiştir. şükür savunulacak kadar zayıf sizin deyiminizle kızcağız!? değilim..
konum kitlensin istemiyorum burda doğru bir mesaj vermeye çalışıyorum ama siz konuyu argo deyimlerinizle ve tahrik edici yazılarınızla sabote ediyosunuz. lütfen dediğinizi yapın madem yazmayın da mesajımız birilerine ulaşabilsin !!

keske her haksız kazancı boyle ortaya koyabılsenız canım..
sende replerine mı uzuleceksın bosverr
herkes baksın dalgasına..[/FONT]
şimdi,şu yazına br daha bakalım.
burada herkes gibi bir kelime var..
millet meselesi gibi çok uzatıldı diye bir yazı daha var.
bunlar tek bir kişiden çok o kişiyle aynı fikirde olanlarıda bağlıyo.
yani bende bu yazıya cevap vermek durumunda hissettim
bu arada ,senin yazına cevap veren tek kişi ben değilim. bakarsan bir kaç kişi daha o yazıyla ilgili fikirlerini yazmışlar.
neyse,yazının diğer kısımlarına cevap vermek istemiyorum.
üslubun benim tarzıma uymadığı için. yaz,çek git ..gibi...

kusura bakma canım
bilseydım senın tarzını ogrenmek ıcın
ders alıp oyle huzuruna gelırdım
ne de olsa en dogruları hep sen bılıyorsun bızım dusuncelerımız ne kı yanı...
(işte bak yukarıda alay ettım. ben boyle alay ederım bilemezsın alay ettıgım yerı)
aynı seylerı ısıtıp ısıtıp önüme getırme lutfen
artık bakma hıcbır yazıya da lutfen
baktıkca hep bıseyler bulup cıkarıyorsun kendınce..
yazdıgınsa hep aynı seyler..
şimdide ''yaz cek gıt'' dememe takıldın ..
benı sen tahrık ettın .
cevap veren tek sen degılsın haklısın
ama dıkkat ettıysen rep sayım her gecen dakıka artıyor ''cok haklısın'' dıe..
buna ne dıyeceksın???
demekk ki MÜKEMMEL değilsin..

kusura bakma canım
bilseydım senın tarzını ogrenmek ıcın
ders alıp oyle huzuruna gelırdım
ne de olsa en dogruları hep sen bılıyorsun bızım dusuncelerımız ne kı yanı...
(işte bak yukarıda alay ettım. ben boyle alay ederım bilemezsın alay ettıgım yerı)
aynı seylerı ısıtıp ısıtıp önüme getırme lutfen
artık bakma hıcbır yazıya da lutfen
baktıkca hep bıseyler bulup cıkarıyorsun kendınce..
yazdıgınsa hep aynı seyler..
şimdide ''yaz cek gıt'' dememe takıldın ..
benı sen tahrık ettın .
cevap veren tek sen degılsın haklısın
ama dıkkat ettıysen rep sayım her gecen dakıka artıyor ''cok haklısın'' dıe..
buna ne dıyeceksın???
demekk ki MÜKEMMEL değilsin..

lütfen artık konum kitlensin kapansın istemiyorum resmen hakaret ediyosunuz ya !!
kötü içeriğe basıyorum !! dönüp mesajlarınızı bi okuyun yaa amacınız ne sizin !!?

denizcininprensesi ,

alaycı bir üslubun var bunu görmemek için kör olmak gerek.. tamam senin fikrini biliyoruz bizimde ortak fikrimiz bu.. tahrik nerde gördünüz? böyle diyerek siz tahrik ediyorsunuz. lütfen artık uzamasın ikili yazışmalar bir mesaj vermeye çalışıyorum kendimce ve desteğini almayı umduğum arkadaşlarımdan bu konuda destek aldım. evet benimle aynı fikirde olan çok kimse varmış. bu beni mutlu ediyor.. sizde alaycı bi üslupla olayı uzattığımı, bir eksi rep için caz yaptığımı söyler ardından dalganıza bakın gibi çirkin bi kelime kullanırsanız sizde eleştirilirsiniz.
ayrıca okypete beni savunmamış sizin üslubunuzu eleştirmiştir. şükür savunulacak kadar zayıf sizin deyiminizle kızcağız!? değilim..
konum kitlensin istemiyorum burda doğru bir mesaj vermeye çalışıyorum ama siz konuyu argo deyimlerinizle ve tahrik edici yazılarınızla sabote ediyosunuz. lütfen dediğinizi yapın madem yazmayın da mesajımız birilerine ulaşabilsin !!

ben yazacagımı yazdım canım hala bana dıosun kı alaylı uslubun var..
ben buna daha ne dıyebılırım kı..
uzatmayalım dıosun uzatan sensın şimdide..
kızcagız derken ne anlamda soyledıgımı anlamak bıle ıstememıssın, senı kucuk gordugumu dusunuyorsun..
ben kendımı cok mu madah bişi sanıyorum kı senı kucuk gorecegım??
neden alay edeyım senınle elıme ne gececek??

ben size ''A'' desem siz ''Z'' anlıycaksınız bu kesın ..
ben okypeteyle yazzısıorum sımdıde sen bana onu savunuosun??
sız kendı basınıza var olamıyormusunuz Allah askına??
hep bırbırınızı ıteklemek zorundamısınız?
bak ben dunden berı tek basımayım..
varmı arkamdan ''o oyle demedı boyle demedı dıyen''
yanlıssam soyleyın..
bosuna ugrasmayın..
bırazda kendınızde hata arayın lutfen

lütfen artık konum kitlensin kapansın istemiyorum resmen hakaret ediyosunuz ya !!
kötü içeriğe basıyorum !! dönüp mesajlarınızı bi okuyun yaa amacınız ne sizin !!?

bas canım
yanı okadar kotu ıcerıklı bı mesaj kı gercekten yayınlanacak gıbı degil..
hıcbırsey bulamadın da şimdide hakaret etmekle mı sucluyorsun benı..
yazık dıyorum sana..
ha bu arada ben zahmet edıp kotu ıcerık butonuna basmıyorum cunku haklıyım kanıtlamaya ıhtıyacım yok bunu ust mercılere..
eksı rep de vermedım kımseye ama sızden bana geldi eksi rep..
demek ki rep i önemsiyormussun ..
hersey ortada..

bas canım
yazık dıyorum sana..
ha bu arada ben zahmet edıp kotu ıcerık butonuna basmıyorum cunku haklıyım kanıtlamaya ıhtıyacım yok bunu ust mercılere..
hersey ortada..

ben sana eksi rep vermedim ne demek bu şimdi??? siz derken ne demek istiyorsun? ne yani çetemiyiz biz birimiz tetikçimi eksi rep verilince biz vermiş oluyoruz? biz kim??
yeter artık size artı - eksi rep veren kim bilmiyorum ama gaza getiriliyosunuz yandan o belli!!konuyla ilgili yorumunuzu yaptınız tamam ikili ağız dalaşı olmasın artık yeter!! hala tahrik ediyorsunuz repi önemsiyor falan yeter arkadaşım ya !!!!!!

ben sana eksi rep vermedim ne demek bu şimdi??? siz derken ne demek istiyorsun? ne yani çetemiyiz biz birimiz tetikçimi eksi rep verilince biz vermiş oluyoruz? biz kim??
yeter artık size artı - eksi rep veren kim bilmiyorum ama gaza getiriliyosunuz yandan o belli!!konuyla ilgili yorumunuzu yaptınız tamam ikili ağız dalaşı olmasın artık yeter!! hala tahrik ediyorsunuz repi önemsiyor falan yeter arkadaşım ya !!!!!!

04-05-2009 23:44 EcinniliBarones bir önceki mesajınızı okuyun bi zahmet !!

işte bu kadar....

kızlar çok büyütmüşsünüz konuyu bu yüzden banlanacaksınız yapmayın yaaa
tamam konuyu açan kardeş rahatsız olup rahatsızlığını dile getirmiş ama bu yarışmalar memleket meselesi değil bilimsel bir yarışma hiç değil sadece eğlenceli bir yarışma bunu unutmayın

Uzatılacak birşey yok arkadaşlar..

Topic sahibi, genel bir rahatsızlığını dile getirmiş, bu da onun hakkı..

Ben, profilime ilk gelen oy davetine uyup, oy atmıştım, kim olduğunu hatırlamıyorum, ama ondan sonra gelenlere bakmadım açıkcası..Sıkıldım yani yetişemedim..

ısteyen 50 tane oy atar tabii ama sıkılanlar da bunu bir şekilde dile getirmiş..
Olsun varsın..

Sonuçta tüm bebekler güzel, herkesin yavrusu da ilkönce kendine güzel.........

kızlar çok büyütmüşsünüz konuyu bu yüzden banlanacaksınız yapmayın yaaa
tamam konuyu açan kardeş rahatsız olup rahatsızlığını dile getirmiş ama bu yarışmalar memleket meselesi değil bilimsel bir yarışma hiç değil sadece eğlenceli bir yarışma bunu unutmayın

bu tip yarışmalara kökten karşı olmama rağmen burda protestodan çok ileri gidildiğini hayretle ve esefle gördüm...düşündürücü ve çok üzücü.

fikrini belirten üyelere de "genelleme yapmayın" diyerek müdahale etmek de son moda...

yoruma yorum da bulunmak yasak olduğu için bu tip kelime oyunları ile yorumcuya müdahale etmek tansiyonu yükseltip olayı buralara getirdiğini gördüm...

"genelleme yapmayın" diye yoruma yorumda bulunmak sadece bu topikte değil sık sık kullanıldığı her topikte tansiyonu fazlasıyla yükseltiyor.

Barçmanım dilerim sevilen sayılan bir üye seni dikkate alırlar ve bu konu kapanır.

bır rahatsızlığı dile getirmek olayı buralara kadar getirdi!!!!
arkadaşlar...bebeklerınız tabıkı güzeldir.. ama bunu bırakında yarışmadan haberı olup
fark eden ınsanlar onaylasın ..
rica edıcem ..!!!

bu topik kapatılan ve iyi ki de kapatılan protesto bölümünün acısını cıkarmak isteyenler için bir nevi deşarj yeri haline gelmek üzere...:nazar:

ne tespit ama tebrikler:nazar:sengözlerimebaksanab

bas canım
yazık dıyorum sana..
hersey ortada..

bakın daha önce de sayfalarca yazdık bu eski rep meselesinin üstüne giden de sizsiniz ne lakası var konuyla eksi repin haa bu arada eksiyi ben de vermedim ama bunun yeri burası değil amaç nedir konunun kapatılmasını istemek mi?

sayfalarca yazdı herkes rahatsızlığının sebebini

aynen ecinnili konunun boyut değiştirmesi için özel bir çaba mı var arkadaşlar tarafından oy vermek isteyen için koca bir topik var yardım melekeri bölümünde isteyen gider oradan oy verir biz rahatsız edilmek istemiyoruz olay budur

denizcinin prensesi şimdi sen a desem z anlıyorlar diyorsun ama sen de çok farklı değilsin
bir savunmadır tutturmuşsun canım
kimse kimseyi savunmuyor burda, bir mesajda hoşuma gitmeyen birşey varsa bunu ben de dile getiririm, kimseyi savunmak kollamak adına da yapmam bunu
sen şimdi repi önememiyorum deyip sonra da bak her geçen dk repim artıyor dersen işi rep savaşına dökersen bu olmaz
herkesin bu konuda repi artıyor farkındaysan, hepimiz gibi düşünen üyeler mevcut yani

aah ah bir zamanlar protesto bölümü varken,
tvlerdeki yarışmaların haksız kazanç sağladığından dem vurup protesto etmiştim.
1-2 kişi dışında destek veren olmamıştı.

hatta;
yok memur maaşıyla ben nasıl ev sahibi olucam da,
yok şimdi davet gelse hemen giderim de,
sen istemiyorsan katılma da,
napalım yani haksızsa vs türevi yorumlar almıştım..

hey gidi günler heyyy :nazar:

X