yarısma duyurusu:makyaj oncesi ve sonrası haliniz

sütlü gayfe öyle düşünme
aksine hamile bayanlar daha güzel oluyor,yanaklar dudaklar,yüze renk geliyor
en merak ettiğim dönemim hamileliğim açıkçasıı,acaba nasıl olucam:kedi:

Bende genelde brtek rimel ve alik kulanirim ama katilicam yarin elinde olur fotolar mooncum

hay aklinla bin yasa moon süper bi yarisma canim :)
yarin hemen yollarim fotolari.. yeterki siz süsten püsten bahs edin bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3 eminim cok eglenceli olucak kizlarrropuyorumnanaktan

amaninnnnn benim biyiklarimi almam lazimmm kizzzzzz
nasil unuttummmmmmmmmmm yoksa yaptigim makyajda biseye benzemez delikafadulden ben kactimmmmmmmm şutarafagitti

Yarışma fikri güzelde...Herkesin gördüğü yerde tam yüz koymak biraz gerdi beni:)

ben katılıcam ama özel mail adresi istiyorum resim atmam için burdan atamıyorum

düs kadınlar hamamı kısmına acarıs konuyu burda resim paylasma olayı ilk olan birsey degil

özel msgla resim yollamak isteyenler için
önce imageshack.us a giriyorsunuz
browse yazısına tıklıyorsunuz,tıklayınca bilgisayarınızdaki dosyalar falan açılıyor
oradan istediğiniz resmi seçiyorsunuz,aç a basıyorsunuz
sonra da şimdi yükleye basıyorsunuz
site yüklüyor ve size forum kodu diye verdiği o yazıyı komple kopyalıyorsunuz
sonra mesaj atacağınız kişiyi açıyorsunuz mesaj yazar gibi
yukarda üzerine gelince grafik ekle çıkan böyle ufak dağ resmi varmış gibi bir kare var ona tıklıyorsunuz
bir ekran açılacak
o ekranda http:// yazısını silip,kopyaladığınız forum kodunu yapıştırıyorsunuz
ok diyorsunuz
sonra cevaplaya tıklayın ve msgnız gitsin.isterseniz önizleme tuşuna basıp görünüyor mu diye bakabilirsiniz sonra cevaplaya basarsınız çünkü yükleyince size msgda sadece yazılar var gibi görünür ama karşı tarafa veya foruma yollayınca resim olarak çıkarkaydirigubbakcemile5

Ya ben yaptim palyanco gibi hisetim kendimi kapatici falan kulanmam agir bir makyaj oldu ama makina okadar gostermedi Allah razi olsun bu makyaji icad edenden yaw

gizzem canim tsk ederim aciklaman icin kaydirigubbakcemile5

ya bu arada bende makyaji yarin yapmayi düsünüyorum canim ama
kesin kötü olucak..biseyi böyle özene özene yapinca mahf oluyo geneldekaydirigubbakcemile3
ama cabuk cabuk yaptigim makyajlaz bazen bi harika oluyo onuda tutturmak zor :)
artik yarin görücez ..iyi olan kazansinaklinialirimsmile

ben katılıyorum canımzemuszemus.
ama tesettürlüyüm ben,öylede olsa katılabilirim değil mi?
birde fotoları nereye nasıl atacağımı yazarsan sevinirim:)
biraz bu konuda acemiyim de:))

yazdan fotoyu moon arkdaşıma özel mesaj olarak atacaksın.nasıl atılacağını ben yukarda anlattım.yerimseniben

birşey değil mervekaydirigubbakcemile5

X