yarısma duyurusu:makyaj oncesi ve sonrası haliniz

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
10
45

hazır yarısma bollugu varken bir tane daha acalım dedik kaydirigubbakcemile3

konumuz:yukarıdaki resimlerdende anlasılacagı gibi makyajdan onceki ve sonraki hallerinizin resimlerini gondereceksiniz burda oylama su sekilde yapılacak iki resim arasındaki degisim oylama kriteri olacak fondotenle cilt ne kadar puruzsuzlesti ruju dogru kullanıp dudaklarınızı nasıl dolgunlastırdınız gibi seyler..kimisi makyajla kendini dahada cirkinlestirir ama burda ne kadar gusellestirebilceginiz onemlidir

kurallar:
-kisi kendine yaptıgı makyaj veya baskasına yaptıgı makyaj ile katılabilir(diger makyaj yarısmalarından farklı olarak)
-tam yuz ve yarım yuz resim ile katılım olacaktır..yarım yuzle katılan yarısmacılarda kazanma sansı daha az olucaktır ama katılımın cogalması acısından yarım yuzde dahildir
-bu yarısmada makyaj stili serbest koyu acık istediginiz gibi yapabilirsiniz
-makyajdan onceki haliniz olan resimle birlikte makyajları yollayacaksınız..makyajdan onceki halinizde kapatıcı fondoten vs olmayacaktır kısacası en dogal haliniz olması gerekir
-yarısma icin yapılan resimleri yollayınız baska yerden bulup yollanan resimler kabul edilmeyecektir
-yarısmaya en son katılım tarihi:1 subat oglen 12:00 ye kadardır

diger makyaj yarısmalarında oldugu gibi belli bir konuya baglı olarak makyajlarınızı yapmayacaksınız daha cok ne kadar profesyonel oldugunuzu kanıtlayacak bir yarısmadır

Son düzenleyen: Moderatör:
süpersin moonnnalkisalkisalkis
ay bende sevindirik oldum haa kaydirigubbakcemile3
ay buluurm inşlh biriniboshayallersmile
iddam olmasada severim böyle değişimlerisempatiksalakcinni
kuralları çok güzel açıklamışsın ellerine sağlıkopuyorumnanaktan

bulursun birini kendi yuzunu gostermek istemeyen yarısmacılar icinde kendini kanıtlama fırsatı opuyorumnanaktan

bulursun birini kendi yuzunu gostermek istemeyen yarısmacılar icinde kendini kanıtlama fırsatı opuyorumnanaktan

oğluşumamı yapsam neeee sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol:
şaka bi yana
aaa bak ne geldi aklıma moon bunuda yaz bi kenera
küçük 7-8 yaşlarında minik hanımlarada yarışma yapalım makyaj yarışması bayanssulusmile
mankenlerimiz onlar olur :) makyözü biz :)
süper olur yaaaa:icecream:

evet oda gusel olur oda baska bir yarısma konumuz olur artık:)

aslında fikir şahane delikafadulden
ama katılmak cesaret ister
sıfır makyajla önce kendini deşifre edip ardından en güzel halinle fotonu koyucaksınşakkıdı
düşünmeye değer aslında hihoyyyt

cesaretli bayanları bekliyorus:) asıl simdi ne kadar profesyoneliz ortaya cıkar

cok guzel bi yarisma basliyo ,ama bence herkes kendi yaptigi mayaj olsaydi, herkes baskasina yaptirabilir, onemli olan kendi kendine yapmak
ama bu yarisma cok zevkli gececegine eminim ,dusunum belki katilirim da iste resimler tam yuz eklendiginden guvenli olmayabilir benim acimdan

olur minik06 bekliyorum senide izlemekle olmaz sende katıl heyecanı yasa kaydirigubbakcemile3

ya zaten gene burda yarısan kisi kendine veya baskasına yapacak makyajı kendi yuzunu desifre etmek istemeyen veya esinden sevgilisinden izin alamayan bayanlarında bu yarısma heyecanını yasamasını istedim baska birinin yuzune kendi yetenegini sergileyerekde makyaj yapabilir diye dusundum..

:lepi:
mesela ben
yüzümü yayınlamak istemiyorum ama seviyorum makyajı
bulabilirsem birini katılıcam boshayallersmile

yaa buna ben de katılmak istiyorummm boshayallersmile ama benim makyajlı halimle makyajsız halimin bi farkı olmuyo ki sanırım örnek fotolardaki gibi fark yaratmak gerek CADIARZU

hayırlı olsunn
benim makyajdan önceki ve sonraki halimi videolardan biliyorsunuz zaten
tekrar eklememe gerek yok sanırım :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…