Yarin kizim geliyor

sarilal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
213
1
Evet beklenen gun geldi.Yarin sabah 08:00 da hastanede olacagim ve allah nasip ederse kizim kucagimda olacak.Tahminime gore hazirliklardan sonra 10-10:30 gibi sezeryana alirlar.Evde butun hazirliklar bitti hastane cantasi hazir bekliyoruz bakalim.Hastaneye sabah esim ve oglumla birlikte gidecegiz annemler teyzemler ve kayinvalidem sonradan oraya gelecekler.Gece oglumda hastanede kalacak herseyde payi olmasini istiyor bana bakacakmis oda cok heyecanli neyse insallah iyi haberlerde yazacagim simdiden herkese cok tesekkurler dualarinizi bekliyorum.Bende hepinize dua edecegim iyiki varsiniz.

hayırlısı olsun.sorunsuz kucağına alırsın inş yavrunu..

hadi bakalım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

güzel haberlerini bekliyoruz,sağlıkla we hayırlısıyla inşallah..

dualarımız seninle rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.sende bizleri unutma arkadaşım:)

insllh sagsaglim kavusursun bebegine sakin korkma heyecanlanma ben öle olmustum:) ALLAH yardimcin olsun iyi haberlerini bekliyoruz.

hakkınızda hayırlısı canım dualarımız seninle sorunsuz bebişini kucağına alırsın inşallah

Hayırlısıyla kızınızı :ecrin_bebek: kucağınıza alırsınız
Sağlıkla ve huzurla büyütün kızınızı

allah analı babalı büyütsün canım ne güzel sen alıcan yavrunu kucağına...

hadi bakalım hayırlısı...ALLAH sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin..ben de 10 gün sonra sezeryan olacağım.heyecan,mutluluk,korku dorukta..ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…