YARIN kalp atışlarına gidiyorum dua edin lütfen

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.779
24.641
kıslar ben 22 yaşındayım tüp bebekle hamile kaldım
5 artı 4 gittiğimde yolk kesesi alan gözüktü karından bakılmıştı kalp atışları içinde 7.hafatda çağırdı yani yarın dua edin bana ne olur.. inşallah kalp atışlarını duyarım birde 6 haftadan beri midem bulanıyor.. İnşalalh bebeğim canlıdır Allahım zor buldum kaybetmek istemiyorum

inş. canım yarın herşey güzel geçer.
kalp atışlaınıda duyarsın.

haberlerini bekliyoruz.

Allah gönlüne göre versin bebeğini kucağına almak nasip etsin inş

canım sen üzme kendini stres yapma çok zor beklemek biliyorum ama bol bol dua et.inşaallah bebeğinin pıt pıt eden kalbini görürde sevinçli haberlerini bizede verirsin.rabbim yanınızda olsun.

Canım inşallah Allah hayırlısı ile bebişinin kalp atışlarını duymayı nasip etsin. Bende 7+5 hamileyim, dün gittim bebişimin kalp atışlarını dinlemeye. ınanılır gibi birşey değil, inan resmen ağladım yataktan kalkınca.
Kendi küçücük ama kalbini bile görebiliyosun. Allah bu mucizeyi sana da yaşamayı nasip etsin.

canım tüm dualrım seninle.inşallah önce kalp atışını duyarsın sonrada sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip eder allahım.sıkma kendini.allahım hayırlısını versin inşallah.

umarım kalp atışlarını duyrsın ve sağlıkla kucağına alırsın bebişini,
hayırlı haberlerini bekliyoruz

ınşallah bebeğinin kalp atışlarını duyar, mutlu olursun.Mevlam senin gibi heyecanla bekleyenlerin yardımcısı olur. Hayırlı bir hamilelik geçirmeni dileri.

gülencim nerelerdesin duydun mu bebişinin kalbini? ben de yavrumun kalp atışlarını henüz duymadım harika bir duygudur emeinim

Evet arkadaslar Allah'a çok şükür ya nası ağladık anlatamam Dr bizi sakilestirmeye çalıştı çok güzel bı duyguydu ya Allah'a çok şükür

hihoyyytohh çok şükür canım kaç defa girdim baktım sonuca.sağlıcakla bebeğini alırsın inşaalllah kucağına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…