yarın doğuma gidiyorum

melek82

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
146
2
41
41. haftaya girdim yarın doğuma gidicem. epidural normal olacak ama dr um önce bir muayene edelim dedi bebek 4 kg ve üzeri olursa da sezeryana alacak ikisine de hazırlıklıyım. ama çok gergin heyecanlı ve bir tuhafım ne olacak nasıl olcak biraz da korkuyorum dua edin sağ salim olsun herşey. tam 40 hafta boyunca bu siteyi takip ettim, çok faydalandım, iyi kötü herşey burda paylaşıldı ve şimdi de yolun sonuna geldim. inşallah allahım herşeyi yoluna sokar da daha sonra burda sizlerle paylaşırım . . .

41. haftaya girdim yarın doğuma gidicem. epidural normal olacak ama dr um önce bir muayene edelim dedi bebek 4 kg ve üzeri olursa da sezeryana alacak ikisine de hazırlıklıyım. ama çok gergin heyecanlı ve bir tuhafım ne olacak nasıl olcak biraz da korkuyorum dua edin sağ salim olsun herşey. tam 40 hafta boyunca bu siteyi takip ettim, çok faydalandım, iyi kötü herşey burda paylaşıldı ve şimdi de yolun sonuna geldim. inşallah allahım herşeyi yoluna sokar da daha sonra burda sizlerle paylaşırım . . .

canım ne güzel.... sağ salim gelsin bebişin inşallah canım. allahım bana da o günü nasip etsin inşallah

İnşallah kolay bir doğum olur canım.Hayırlısıyla kavuşman dileğiyle...

Rabbim sana hayırlı sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin inşallah...
bende 39+4 üz..
Allah hepimizin yardımcısı olsun a.s.

allah kolayy doğumm versinn bizim içindee dua ett
yani bebişii olmayanlaraa

allah su gibi bi çırpıda akıp gidecek doğumlar nasip etsin inşallah

canımm yaa allahım bir avazda seni ve tüm doğum yapan yapacak olan anne adaylarımızı kutarsın. inşallah sağlıkla sıhhatle hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın. inşallah bizlerde o günleri görürüz....

canımm ne mutlu sana allahım hayırlısıyla senide bebeğinide kurtarsın..sağlıkla dönün ewinize
inşlh bizlerede nasip eder o günü sorunsuzca yaşamayı

allahım inşallah sizlerede nasip eder dualarınızı esirgemeyin

zaman ilerledikçe geriliyorum çünküüüü

allahım kolay dogum nasıp etsın bumuymus dersın ınsallahh :)) yavrunla saglıkla evıne donmek nasıp olsun
bende pazartesı dogum yapıyorum :)))

ya ne güzel geliyo bebişleriniz. allah kurtarsın allah kolaylık versin canlarım

ALLAH kurtarsın canım ne kadar güzel alacakasın artık bebeğini kucağına darısı hayırlısıyla bize bana mutluluk haberlerinide yazarsın inşallah

Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı bize olsun. bizde 34+6:ecrin_bebek: haftalığız.

allah kurtarsın seni ve bebişinide korusun canım.özlemyb allah seninde yardımcın olsun allah evlerinize bebişlerinizle dönmeyi nasip etsin.darısı başımıza.

allahım kurtarsın canım.inşallah sağlıkla bebişinle evine dönersin.darısı başımıza inşallah.

Ayy ne güzel geliyor bebiş. Biz de o günleri görürüz inşallah. Rabbim kolay bir doğum nasip eylesin,bebişini sağlıcakla kucağına alasın inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz..a.s.

İnşallah kolay bi doğum olmuş, hayırlısıyla bebişinde sende sağlıkla atlatmışsınızdır.

X