Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yarın çarşıya çıkıcam fondoten almak için. Acil önerilerinizi bekliyorum!

rockergirlml

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
57
1
Benim yüzümde:
-sivilce yok
-çillerim var seyrekler ve onları seviyorum :)
benim kapatmak gibi bir amacım yok anlayacağınız. Ben kapatıcı özelliği değilse RENK veren bir fondoten istiyorum. Yani yüzümdeki bu donuk ifadeyi alıp yerine capcanlı bir renk getirsin. Sanki yüzüme güneş vuruyormuş gibi. sarı ışığın altındayken yüzümün aldığı rengi istiyorum. *cilde zarar vermeyen ve uygun fiyatlı birşey arıyorum.

FLORMAR VE MAYBELLİNE sivilce yapmıyor ve fiyatları uygun sanırım. Bunlardan kullanıpda benim istediğim gibi capcanlı bir renk veren memnun kaldığınız varsa yazın lütfen :)):KK9:

clinique renkli nemlendirici al derim. kapatmak ıstedıgın bırsey yok canlılık kazandırmak ıstıyorsun. flormar maybelline kullanıp saglıgına ve cildine zarar verme..15-20 onlara verecegıne 40lıraya clınıque al... boyner,ykm,sevil gibi magazalarda clinique bulunuyor

flormar ve maybelline kötü markalar değilki uygun ve hatta sivilceleri kurutuyor??
Bende clinique renkli nemlendirici var ama o kadar az ki kullanmaya kıyamıyorum 70tl bayıldım. öğrenciyim sonuçta :S

canım sana harika bir fondoten tavsiye edrim ben 15 liraya aldım dene asla bırakamayacaksın
$maybelline_fondoten.jpg

Bulabilirsen garnier bb cream al,
Hem fondoten,
hem nemlendici,
hem gunes koruyucu,
hem gozenekleri kucultuyo
hemde mis gibi kokusu var,
1 hafta once aldim, youtube gordugum reklamlardan sonra,
bundan sonra bu urunden sasmam :)

Evet biliyorum birde maybelline köpük fondoten var. o da gözenekleri tıkamadığı için hoşuma gitti.
Arkadaşlar kapatıcılıktan ziyadee yüze ışıltı veren bildiğiniz varsa yazın... renkli nemlendiricide olabilir. cliniqueden baska varmı???

Evet biliyorum birde maybelline köpük fondoten var. o da gözenekleri tıkamadığı için hoşuma gitti.
Arkadaşlar kapatıcılıktan ziyadee yüze ışıltı veren bildiğiniz varsa yazın... renkli nemlendiricide olabilir. cliniqueden baska varmı???

açıkçası bende yüzümü kapatmasından ziyade çok hoş bi görüntü sağladığı için kullnıyorum
hemen hemen herkeste soruyo bu yüzündeki ne diye beğeniyolar yani yüze saten bir görünüm sağlıyo:KK23::KK23:

Maybelline köpük fondoteni çook hafif ve kadife gibi çok güzel..ben çok nadir fondoten kullanıyorum ve beni rahatsız etmeyen tek ürün bu oldu.

Bobbie Brown al bence. SPF'li hem de, güneş koruyuculu. Su bazlı.

Varla yok arasında hissetmiyorsun bile, ben cok memnumum.

X