YaRiN BuYuK GuN !! ArtiK BeBeK GeLiYoR

bensibelim2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
3.378
1.598
41
Selam kizlar
2 saat önce hastaneden geldim, yarin saat 8 bucukta zamanim var beni yatiracaklarmis..
ilk önce suyumu patlatacaklar, eger hala sancim gelmezse suni sanci verecekler :bbo::bbo: Allah bilir kac saat bekliyecegim :Saruboceq:

Ama kizlar hem cok duyguluyum, hem korkuyorum hemde cok mutluyum.. artik sonuna geldim agustos annesi oluyorum yav tuuh 1 gunle kaybettim :lepi:

cok aciyacak diye cok korkuyorum, Dualarinizi eksik etmeyin olur mu ?? :teselli:

canım senin adına çok sevindim rabbim bir avazda kurtarır inş. iyi haberlerini bekliyoruz benle kızım ebiş teyzesi:))))))))))

Canim hadi gözün aydin allah gönlüne göre verir inşallah hayirlisi neyse o olsun
sağsalim kavuşursun inşallah bebişine

canım hayırlısıyla git gel sağlıcakla yavrunu kollarına al inşallah.

Allah bir avazda kurtarsın.

dualarımız seninle

hayırlı doğumlar....

hadi hayirlisi ins kolay olur dogumun kendini hic SIKma rahat ol orda varsa gymnastik topuna otur rahmi aciyo ben hep öyle yaptim elinden geldigi kadar hastanede dolas sancin geldiginde rahat nefes al birak bak ins kolay olcak dogumun

hadi hayirlisi ins kolay olur dogumun kendini hic SIKma rahat ol orda varsa gymnastik topuna otur rahmi aciyo ben hep öyle yaptim elinden geldigi kadar hastanede dolas sancin geldiginde rahat nefes al birak bak ins kolay olcak dogumun

Sagolasin canimmm, bu dediklerini hatirliyacam ve yapacam :) a.s.

kizlar suyumu patlattiklarinda aciyacak mii ??? :bbo:senağlama

canım hakkında hayırlıısı olsun :) inş. bebişini saglıcakla kucagına lırsın canım :)

temmuzu ağustosu yok bu işin anne oluyorsun anneeeeeeee arkadişiiiiiimmm
hayırlısı olsun..kolay bir doğum olur inşallahh

cnm hayırlı doğumlar inşallahh sağ salim bebeğine kavuşursun inşallahh bol bol dinlen yorucu bir gün seni bekliyor yarınn allah bir avazda kurtarsın inşallah cnm benim...

Arkadaslar cok tesekkur ederim :dance: :lepi:

insallah hersey iyi gecer, bebisim sagllikli olur :)
Allah bebis sahibi olmak isteyen herkese versin bu guzel duyguyu

canım hayırlı kolay bir doğum diliyorum sana inşallah sağlıcakla alırsın kuzunu kucağına....

canım ALLAH bi avazda kurtarsın ..

sağlıkla bebişini kucağına almak nasip etsin (amin)
:Saruboceq:

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. Allah kimseyi o yolda oyalamasın. Hiç korkma bak hepimiz çatır çatır anne olduk sen de artık sınıf atlayıp anneler kervanına katılacaksın şakkıdı sen şimdi full heyecansındır, artık eksiklerin var mı onları kontrol et ve bugün iyi bi uyku çekmeye bak ne de olsa son uykuların a.s.

canım hayırlı bir dogum olur inş. senin icin tühh agustos annelerine kaptırdık seni..

canım Allah yardımcın olsun dogumun kolay geçer inşallah suyunu patlattıklarında acı duymazsın hissetmezsin bile yeterki kendini sıkma ve strese girme

kolay_dogum.jpg

X