YARIN BERAT KANDİLİ BOL DUALARLA GEÇİRİRİZ İNŞAALLAH

CANIM ELİNDEN GELDİĞİNCE BUGÜN DUAYLA GEÇİR GECE YATMADAN DA DUANI ET UYU ALLAH HERKESİN DİLEKLERİNİ HAYIRLISIYLA KABUL ETSİN
aynen ben de öyle yapayım dedim ama emin olamadım :) tşk ederim inşallah kabul olur başkasını üzmeden yapılan dualar

aynen ben de öyle yapayım dedim ama emin olamadım :) tşk ederim inşallah kabul olur başkasını üzmeden yapılan dualar
KÖTÜLÜKTEN FAYDA GELMEZ ÖNCE SAĞLIK HUZUR MUTLULUK HERKES KENDİ HAYATINA BAKMALI AMA BİR ARKADAŞIMIZIN DOSTUMUZUN İYİLİĞİNE DE DUA EDEBİLİYORSAK NE MUTLU

BEN DE AKŞAM KURAN OKUYACAĞIM BAKALIM ALLAH NASİP EDERSE

bende de boyle oldu ve h

bende de oyle oldu ve hamile oldum.INSALLAH sen de hamile olursun
inşallah hayırlısı canım bugün dışarı çıktım yürürken çok ağrıdı sol kasığım adet gününü bekleyeceğim

ben de son adet gunumden bir kac gun sonra aet olacakmisim kimi aqriyordum ve hemin ay da hamile kaldim. yani bence sen de hamilesin. INSALLAH hem biz isteyen olur hem de Allah diyen

ben de son adet gunumden bir kac gun sonra aet olacakmisim kimi aqriyordum ve hemin ay da hamile kaldim. yani bence sen de hamilesin. INSALLAH hem biz isteyen olur hem de Allah diyen
adetime 10 gün kaldı canım acayip ağrım var 3 yumurtam oluşmuştu iki gündür bir acıkıyorum ay midem gurulduyor umutlansam mı biri çatlamış olsa da hayırlısıyla ALLAH isteyenlere de versin hayırlısıyla bana da hayırlı sağlıklı evlatlar umutlansam mı acaba

acikan sen yok bebek :) amin

geçen sene açmıştım bu konuyu da bu sene de yarın kpss diyorum...
dua edin arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…