Yarim'i Elazığ'dan Nihayet Geri Alıyorum.!!

eniştemizzzz geliyoooooooooooooo elazığ bir askerimizi daha senden alıppp sevdiğine kavuşturuyoruzzzzzzzzzzzzzzz

Heyyoooo Geliyooo hihoyyyt
Allah'ım tüm askerlerimizi kavuştursun sevdiklerine :Saruboceq:

Tşk ederim bebeğim :eek:

PİİŞŞŞŞTTTTT ASKERİNDEN MESAJ VARRR DİYORKİİİ

"en zorlu savaştan zaferle ayrılmayı biliriz...

en büyük zaferim sensin...

sana geliyorum ac kollarını....Şeniz:asigim:"

PİİŞŞŞŞTTTTT ASKERİNDEN MESAJ VARRR DİYORKİİİ

"en zorlu savaştan zaferle ayrılmayı biliriz...

en büyük zaferim sensin...

sana geliyorum ac kollarını....Şeniz:asigim:"

Kız kaç aydır açık o kollar inş gelir sağ salim.. Ama biz farklı şehirlerde olduğumuz için o kolları ilk önce anneciği saracak :eek:

olsunn anneciği sarsınnn ondan sonra ömür boyuu sevdiği sarıcakk şekerimmm izin ver şimdilikk :))) ( ay ne kötüyüüm yaaaa :) )

olsunn anneciği sarsınnn ondan sonra ömür boyuu sevdiği sarıcakk şekerimmm izin ver şimdilikk :))) ( ay ne kötüyüüm yaaaa :) )

Hehehehe çok fenasın kız kaydirigubbakcemile3 Allah tan annesinide çok seviyorum..
Onların iyi olduğunu bilmek bile yetiyo bana bacım ya :eek:

amanda aman topiğimizden bir kişinin daha askeri geldi
ah gülçinim kuzummm az mı dertleşmedik seninle
yeri geldi sabaha kadar konuştuk ettik
ama ben senin çooook temiz kalpli olduğuna inanıyorum
inş. hep mutlu ol...
istanbul'umuza da gelin geliyooooorrrrrrr hehehe:)
gel sana havai fişek patlatıcam
bundan snra bütün güneşler size doğuyor

gülçincim yaw sana rep vermeye çalışıyorm habire olmuyo pehhhh repim bitmiş sırnaşık şey elbet bi gün vercem

amanda aman topiğimizden bir kişinin daha askeri geldi
ah gülçinim kuzummm az mı dertleşmedik seninle
yeri geldi sabaha kadar konuştuk ettik
ama ben senin çooook temiz kalpli olduğuna inanıyorum
inş. hep mutlu ol...
istanbul'umuza da gelin geliyooooorrrrrrr hehehe:)
gel sana havai fişek patlatıcam
bundan snra bütün güneşler size doğuyor

Evet duygum..En yakınım oldun hep bana..Az mı çıldırttın beni kaydirigubbakcemile3
Bi gelim oraya ben bi kapağı atayım yani pardon imzayı atayım dicektim sırnaşık şey Ailecekte görüşces inş :eek:

biraz geç oldu cnm bnm ama seninki geldiğinde bnmkiyle biliyosun biz mehtapdaydık :eek: (yan komşudaydık sanki cümle ne tuhaf oldu laelaelaelaelae ) Allah bundan sonra daha güzel mutluluklar yaşatır inş..nşanınız evliliğinizi çocuklarınızıda bu topiclere yazmayı nasip eder inş...bir kardeşim olsa inan hiç görüşmedik ama bu kadar içten isterdim...umarım ömür boyuz mutlu olursun bitanem... :Saruboceq:

X