Yarim'i Elazığ'dan Nihayet Geri Alıyorum.!!

Gunicen

Ve aşk,eş anlamlı adınla!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
7.314
1.175
An Geldi Güldürdün..
An Geldi Ağlattın..
An Geldi Yeter Artık Dedim..
Ama Hiç Vazgeçmedim..
Bu Defa Sevgimi Bırakmayacağıma Söz Verdim..
Veeee.... Şafak... Seni Yedim Be Güzelim..

Acı Tatlı..Dost..Arkadaş..Aşk..
Herşey Oldun Sen 15 Ay..

Şafak... Doğan Güneş..!!!

Bu süre içinde benimle beraber şafak sayan,sanki canımdan kanımdan olan arkadaşlarıma,biricik aileme,her ne kadar asker olsada benden daha güçlü durup bana kol kanat geren sevgilime Binlerce tşk ediyorum..
Bitanem yarın bu saatlerde evinde olacak..Bilenler bilir sevgilimle farklı şehirlerdeyiz..Ama olsun Evinde huzurla ailesinin yanında olduğunu bilmek herşeye yeter..
Darısı tüm şafak sayan arkadaşlarıma..Askerlerimizin burnu dahi kanamadan gelmeyi nasip etsin Mevlam :Saruboceq:

Elazığ senden sevgilimi geri alıyorum..

:teytey: :asigim:

kız demek sevgilin burda askerdi hımmmmmm

bu günmü çıkıyo
bu gün hava güzel ve güneşli
hadi gözün aydın

darısı 89n gün sonra başıma:) allahım bu güzlerin bedelini sevgiyle aşkla versin inşallah..allah hiç ayırmasın canm..

ablişkoooooo yedin bitirdin şafakları gözümüzün önünde.darısı bizlereee
Allah tamamına erdirsin inşş seni telli duvaklı görmek istiyoss

ablişkoooooo yedin bitirdin şafakları gözümüzün önünde.darısı bizlereee
Allah tamamına erdirsin inşş seni telli duvaklı görmek istiyoss

Amin bebeğim darısı sizlere..Valla ya emin değilim diye diyeee bitti şafak kaydirigubbakcemile3
Telimi Takıcamm Duvağımıdaa.. Ve Gelin çiçeğimi sana doğru atıcam Şeniz:Saruboceq:

Gülçincim hadi gözün aydın canım yaa darısı hepimizin ve kardeşinin başına inş. :lepi:

sana bu gece uyku yok :teytey:

Nurcum duana en içtenliğimle amin diyorum canım :asigim:a.s.

Gülçincim hadi gözün aydın canım yaa darısı hepimizin ve kardeşinin başına inş. :lepi:

sana bu gece uyku yok :teytey:

Nurcum duana en içtenliğimle amin diyorum canım :asigim:a.s.

Ay evet ya dualarım sizlerle zaten... Düğünümde hepinizi oynatıcam kaçışınız yok bak hee :lepi:kaydirigubbakcemile3 Tşk ederim bitanem Şeniz

şekerim bizim topiğin güzelleri 1 değil 10 asker bekliyor zaten... eh seni de yolladık inşallah güzel haberlerini de alıcaz :1hug:
en kısa zamanda sarılmakta nasip olsun sevgiline a.s. darısı başımıza

şekerim bizim topiğin güzelleri 1 değil 10 asker bekliyor zaten... eh seni de yolladık inşallah güzel haberlerini de alıcaz :1hug:
en kısa zamanda sarılmakta nasip olsun sevgiline a.s. darısı başımıza

Bebeğim ya.. Evet hepimiz bi yüreğiz biz.. 1 askerimiz geliyo Allah'ım diğerlerine de bugünleri görmeyi nasip etsin..Sizi seviyorummm

elazığ kolrdudaydı demek
rahatmış aslında hehehe
saka canım ya ne güzel kavusuyorsunuz gözün aydın bitanem :))

elazığ kolrdudaydı demek
rahatmış aslında hehehe
saka canım ya ne güzel kavusuyorsunuz gözün aydın bitanem :))

Evet yazıcıydı bide pek rahattı kaydirigubbakcemile3
Ama hasret kötü işte.. Tşk ederim canım ya Şeniz

gözü aydın gülçinim
bi dönsünde evine sana da gelecek nasılsa
canım benim
:lepi:

Amin bebeğim darısı sizlere..Valla ya emin değilim diye diyeee bitti şafak kaydirigubbakcemile3
Telimi Takıcamm Duvağımıdaa.. Ve Gelin çiçeğimi sana doğru atıcam Şeniz:Saruboceq:

ayyyyy çok saolll cicimm at at at atlaelaelaelaelae:asigim:

gözü aydın gülçinim
bi dönsünde evine sana da gelecek nasılsa
canım benim
:lepi:

Evet Elif'im tek tesellim bu.. Yatağında sıcacık yatsın.. Annesi onun kokusunu duysunda..
Nasıl olsa bundan sonra hep benim :jeyyar:kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…