Yarımcı olur musunuz nolur

xxgirlxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2023
19
1
24
Özel bi doktora gittim 4.5 cm kist olduğunu sağ yumurtalığımda ve yırtıldığını söyledi. Doğum kontrol hapı verdi henüz kullanmadım verdiği ilacı. Devlete de görünmek istedim. Devlette Çarşamba gününe usg verdi ama bugün aşırı kasıklarım ağrıyor ve kanamam oldu regl gibi daha önce yaşayan var mı

Bi fenomen vardı kistim patlamış iç kanama geçirmişim demişti hastaneye yatmıştı ordan biliyorum bende ama bilemedim şimdi

Canim doktora gitmelisin bence hele de agrin varsa, seni kokurtmayayim uc hafta once arkadasim agrisi vardi kist varmis yumurtaliklarinda eger gec kalsaydi yumurtaliklari alinscakti yani hic riske gitme hatta bu konuda uzman olan doktor seçmelisin cok gecmis olsun

Canim doktora gitmelisin bence hele de agrin varsa, seni kokurtmayayim uc hafta once arkadasim agrisi vardi kist varmis yumurtaliklarinda eger gec kalsaydi yumurtaliklari alinscakti yani hic riske gitme hatta bu konuda uzman olan doktor seçmelisin cok gecmis olsun
Arkadaşınızın kistinin adı neydi biliyor musunuz

Özel bi doktora gittim 4.5 cm kist olduğunu sağ yumurtalığımda ve yırtıldığını söyledi. Doğum kontrol hapı verdi henüz kullanmadım verdiği ilacı. Devlete de görünmek istedim. Devlette Çarşamba gününe usg verdi ama bugün aşırı kasıklarım ağrıyor ve kanamam oldu regl gibi daha önce yaşayan var mı
Merhaba. Doktorunuzun dediğini uygulayın bundan 5 sene önce 5 cm büyüklüğünde bir miyomum vardı rahim duvarında doğum kontrolü hapı + hamur ve şeker beslenmeyi kesince eridi gitti kist hapla birlikte , doktorun çoğu anlamıyor ama çoğunda bildiği var kafanıza göre lütfen böyle ilaç alıp kesmeyi yada hiç almama gibi hatalar yapmayın. Benim sürekli kistim oluşurdu sebebi de cips , çikolata tatlı hamur .. bunlar kisti oluşturup yetmiyormuş gibi bide çoğalmasına sebep oluyorlar canavar gibi üreyebiliyorlar ..

Bu arada kanaman olduğunu daha yeni tekrar okuyunca fark ettim benim durumumdan biraz daha farklı bir durum tabi ki tecrübe edindiğimi yazmıştım. Fakat umarım acile felan gitmişsinizdir üzüldüm çok geçmiş olsun 🙏🏼 bazı kistler ara kanama yapıyor ama çok az miktarda ve rengi koyu olunca sorun olmuyor regl gibiyse baktırmakta fayda var başka yere 🥹

Merhaba sonuç belli oldu mu ?

X