Yarim tup bebek icin transferim var Allah rizasi icin dualariniz bekliyorum.

zeynepzeynep1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2013
245
11
34
Sevgili arkadaslar 1 yildir istememize ragmen cocugumu olmuyor. Bu cok zor ve uzuci bir durum.
Allah kimseye yasatmasin,yasayanlarada tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin.
Sizden ricam yarin tup bebek icin toplanan yumurtlarimin transferi var, Allahin izniyle tutunmalari ve anne olabilmem icin dualariniz istiyorum.
Allah razi olsun simdiden hepinizeden..

Sevgili arkadaslar 1 yildir istememize ragmen cocugumu olmuyor. Bu cok zor ve uzuci bir durum.
Allah kimseye yasatmasin,yasayanlarada tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin.
Sizden ricam yarin tup bebek icin toplanan yumurtlarimin transferi var, Allahin izniyle tutunmalari ve anne olabilmem icin dualariniz istiyorum.
Allah razi olsun simdiden hepinizeden..

allahım yar ve yardımcım olsun...sana hayırlı evlatlar nasıp etsın....bende 2 defa denedım olmadı..13 yıldırda olmuyor ...olacak de rabbım hayırlısını ver de ..bol bol inşirah süresı oku ...güzel haberlerını beklıyorum...

allahım yar ve yardımcım olsun...sana hayırlı evlatlar nasıp etsın....bende 2 defa denedım olmadı..13 yıldırda olmuyor ...olacak de rabbım hayırlısını ver de ..bol bol inşirah süresı oku ...güzel haberlerını beklıyorum...

Canim benim Allah yardimcin olsun Allah hepimizi evlatlarina kavustursun insallah.
Inan ki cok uzulduk okuyunca, kendimle beraber seni de dusunerek senide katarak dua edecegim.
Allah dularimiZi kabul etsin...

Arkadaslar transferim yarinmis.
Yumurta toplama islemi persembe gunu yapilmisti.
Ben 5. Gunu bu gun saniyordum megerse yarinmis neyse gec olsun guc olmasin dualarinizi eksik etmeyin arkadaslarim...
Bu arada 6 dollenen yumurtamdan kac tanesinin hala devam ettigini bilmiyorum ve cok merak ediyorum..

nasılsın arkadaşım ..melegını alıp geldınmı evıne...inş hep senınle olur annesıne sımsıkı tutunur ....allahım senın mutlu haberını duymayı sana ve bızlere nasıp etsın aminnnnnnnnnn

X