yardimmmmmm

CANIM ILAC FEMİBİON 400 ise bıldıgım kadarıyla folık asıt hamılelık oncesı3 ay ve sonrakı 3 ay kullanılması gerekıyor.cocugu nöral tüp defektinden koruyor.

Doktor Verdiyse Zarari Olmaz Canim Sonucta Folik Asit Ama Için Esinmiyosa En Azindan Bi Eczaciya Sor.biliyosun Doktorlara Telefonla Ulaşmak Mesele.

folıkasıtın hıcbır zararı olmaz. hamılelıgın ılk 3 ayı boyunca kullanılmasının cocuga bırcok faydasının oldugu suan kanıtlanmıs durumda.

bende gebeliğimden 1 hafta önce kullanmaya başladım..her hamileliği düşünen bayanın mutlaka kullanması taraftarıyım..
darısı başına canözümmm...rabbim en kısa zamanda bir melekle taçlandırsın seni ve dileyen herkesi...

bende femibion 800 dha aldim hamile degilim ve kullanmaya baslicam viyanada yasiyorum ve burda nedense hicbir eczane bunun nasil kullanilacagini bilmibor..bana yardimci olurmusunuz..ac karninami kullaniliyo yan etkileri varmi..2 adet kapsul var icinde acaba nasil alicam

Selam ben sabahlari kalktigim gibi hemen iciyorum ac karna:bende hamile degilim :2 aylik ambalaji almissindir bendekide öyle yan etkisi yokmus:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…