Yardımmmmm Hamilemiyim?

canım ben hamıle oldugumu testle öğrendim ve 4.gün öğlen yaptım bıraz silikti ama cıkıyor yanı bence yap bı tane ben olsam meraktan catlardımlazer ksımına gelınc eonu bılemıycem zararı var mıdır egerk ıhamıleysen sen once bı test yapta ona göre hareket edersın

kızlar şimdi test yaptırdım tam hesapladım adetim 3 gün gecikmiş yanlış hesaplamışım. tek cizgi cıktı hamile değilm tabi doğrumu bilmyrm biraz erken ya

kızlar şimdi test yaptırdım tam hesapladım adetim 3 gün gecikmiş yanlış hesaplamışım. tek cizgi cıktı hamile değilm tabi doğrumu bilmyrm biraz erken ya

canım büyük ihtimalle hamıle degılsın o zaman olsa sılıkte olsa cıkardı bence zatenkorunuyormussun az bı rıskın vardı adetınde düzenlizslik oldu muhtelemen hapı bıraktıgın ıcın bende iğne kullanıyorudm bende de düzensizlik var gecen ay tam gününd eoldu artık düzeldi derken bu sefer 1 hafat gecıktı canım sters yapma o da cok etkılıyor

kızlar ya bende aynı telaşı yaşıyorum evlendiğim 2buçuk ay oldu.adet düzensizliği vardı onun için doğum kontrol hapına düğünden önce başladım.3 ay kullandım ama hep ara kanamalarım oldu sonra doktor bırak başka şekilde korunun dedi 1 buçuk ay kadar önce hapı bıraktım prezervatifle korunuyoruz. ama adetim 6 gün gecikti hemen bebek istemiyoruz eşim yoktur fln diyo ama korkuyorum. bu ay ben antibiyotik kullandım grip oldum çok direndim kullanmamak için ama haftalar sürünce kullanmak zorunda kaldım ondan gecikmiş olabilirmi??

hayatım 20 gün korunmadıkya sadece o geri cekti bian korktum acıkcası kaldımmı acaba diye ben tek cizgi gördüm bikaç gün daha beklicem gene olmazsam gene yaparım devam edersede bi dr grünürm artık daha erken baya cünkü

bence antibiyotikler çok farkediyor bende antibiyotik içtiğimde hemen adetim kesilir.

ben kızıma geri çekme yöntemi ile hamile kaldım,şimdi korunmuyorum hamile kalamıyorum,yasak her daim tatlı kanımca...

bende geri çekenlerdenim bat 4 ocak, en gec 7 ocak dıyorum bakalım..! muhtemelen adet olurum ama heyecan yapayım dedım diyasa'yı okuyunca :)))))))
bızım komşu da korunurken hamıle kaldı 3.cocuguna..! allah zamanı geldı mı nasıp edıyor ıster korun ıster korunma rabbım bılır sonuçta..
benım adet gunum gelmış olmasına ragmen hıc bır adet belırtısı yok..ne göğüslerım şiştı ne de kasıklarım agrıyo..sadece sıvılceler cıktı tek belırtı okadar
tugba1986 : canım sen de bıraz evlılıgın tadını cıkar,doya doya gezmeye bakın enazından bır sene tanıyın kendınıze BENCE.. :))

allah gönlünze göre versin kızlar,ben 3 aylık evliyken başarısız bir geri çekilmeyle hamile kaldım ve benim görümcemde hamile kaldı şimdi ikimizde uğraşıryoruz çocuk için tık yok.o yüzden diyoruz ki korunsakmı acep hıııı.geriçekme yöntemi pek güvenilir diil başka limanlara demir atın derim yada koyverin gelsin bebişler

Son düzenleme:

cnm benim kesinlikle haklısın zaten eşimde bende cocukları aşırı seviyrz hele ben cokcok düşkünüm istemememizin tek nedeni daha cok erken olması bizde eşimle öyle düşündük gezelim biraz tadını çıkaralım sonra alalım bebişimizi kucağımıza hayırlısıyla

4 günlük gecikmede idrar testinde net sonuç vermeyebilir tatlım birkaç gün daha bakle öyle yap
yada duramam o kadar dersen kan testi

canım o hamilelik çizelgesini nasıl yapıyorsunuz gün gün gösteren sen de 10 aylık yazıyo ya.ben de yapmak istiyorum 14 hafta 5 günlüğüm bende.yardım edersen sevinirim.bebişin hayırlı olsun bu arada:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…