yardımmmm lütfennnn

yaxgxmur sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
117
1
42
lütfen 18+3 hamişim 3lü tarama testi sonucunu aldım down sendromu riski taşıyomuş amniyosentes olucam amniyosentes olan biri varsa nasıl olduğunu açıklayabilirmi????şimdiden teşekkürlarr...

Canım hiç korkma..Amniyosentez olan bir sürü arkadaşlarımız var..karından bir iğne yardımı ile bebeğinin olduğu keseden sıvı alınıyor..1 hafta istirahat etmen gerekiyor ondan sonrada..Sakın korkma canım..Canım bile yanmıyor..Bebeğin için bu gerekli..inşallah sağlıklı güzel bir bebek dünyaya getirirsin..

yağmur sıla kaç yaşındasın? benim eltim de 33 yaşında hamile kaldı onda da bu risk çıktı ama sonradan amniyosentez oldu bebeği sapasağlamdı...doktor yaş yüksek olduğu için testde çıkmış olabilir dedi...şimdi bebeği bir buçuk yaşında ve sapasağlam..

canım 26 yaşındayım inşallah benim oğlumun da bişeyi yokturrr. bebeğim yok bişeyim iyiyim diyo ama ben çok korkuyom kıpır kıpır bi görseniss...sağolun ...

canım riskin kaç çıktı izmirde yaşıyormuşsun ben ege doğum evinde yaptırdım 10 dk bi olay hiç korkma acı filan yok benim bebişim sağlıklı çıktı 268/1 di risk oranım.inşallah seninde öyledir.

inşallah canım yaa
benim ssk yok ne kadara yaptırdın ücret önemli değil bebeğim sağlıklı olsun daaben sonucum iyi çıksın istiyom ayrıca ne zaman aldın sonucu kaç gün sonra canım..beni yalnıs bırakmayan herkese çok teşekkürler ben bucakoopta oturuyom...doruk polikliniğe gidiyom şirinyerde

korkma canim benim ablamada risk var dediler kac dr dolasti simdi saglam demir gibi kizi var sen testini vs yaptir birsey oldugunu sanmiyorum heleki ailende yoksa esininde tabi hayirli haberlerini bekliyoruz

yağmurum canım çok acımıyormuş hiç korkma bitanem bu da geçecek bunuda atlatacaksın allahın izniyle ve çok iyi çıkacak sonucu ben inanıyorum.

bebeğin olduğu keseden sıvı alıyorlar enjoktorle sakın korkma bu senın ve bebeğin için lazım olan bırsey bebeğini de tedırgın etme canım allahın izniyle hiç bir sey çıkmayacak

yagmurcum moralini yüksek tut allahın izniyle bişey yoktur inşallah. herkeste bu risk olabilir ama oranı önemli korkma allah yardım eder sadece dua et bak herşey yoluna girecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…