Yardımmm

alonangel48

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
10
2
20
35 haftalık hamileyim gebelikten önce panik atak ve kalp ritim bozukluğu şikayetlerim vardı bir kaç tane de deliklerim vardı ama şuan yok diyorlar. Gebelikten sonra panik ataklarım daha hızlı yaşanmaya başladı gözlerim kararıyor felan
doktor bebekte sıkıntı yok normal doğum gözüküyor dedi ama ben kendime ve bünyeme hiç güvenmiyorum 45-48 kiloyum boyuma göre de çok zayıfım korkularım ve kaygılarım çok arttı doğumdayken şu rahatsızlığım olursa bayılırsam doğum sırasında yada ne biliyim kalp rahtasızlığım yine olursa felan diye düşünmeden duramıyorum sizce ne yapabilirim?
Doktor kalp rahatsızlığımı bayılmalarımı biliyor ama beni araştırma hastanesine yönlendiriyor orda da normal mi olur sezeyan mı olur bir ihtimal vermiyor oraya da çok uzağız gitmem imkansız(devlet hastanesinde muane oluyorum bu arada)
kendi doktorumun yapmasını istiyorum ama normal doğum yaparız diyor doğum esnasında sezeryan yaparlar mı sizce?
Kimi doktorlar hemşirelerde artık fazla ilgi göstermiyorlar ya hastalarına beni gergin ediyorlar.

X