Yardimmm!! hamilemiyim?

Sanki doğunca bakacak onlar bide belki başka sorunları var nedir bu baskı anlamadım gitti ablamın altı sene olmadı kapı dışarı çıkamadı

Böyle bişey benim başıma geldi 2 ay adet olamadım kan testi yaptırdım bişey çıkmadı doktor dedi ki yumurtlama olmamış dedi ondan gecikme yaşandı dedi bir de kullandığın yasmin hap bagzi kisilerde adet gecikmesi yapıyor canım bende kullanıyorum çünkü

Demek ki benim ki de öyle bir şey bakalım perşembe gidicem ne diyecek sonucu buraya yazicam.

Şu çevre baskısı yok insanı sinir krizi sokuyor yaa milletin özel hayatı iki kişinin alacağı bı karar ancak bizim toplumumuzda öyle değil.Benim bı oğlum var birincisi oldu bu sefer herkes ikinci ne zaman diyorlardı ama ben de kimseye aldırış etmedim oğlum 10 yaşında ve bu aralar ikinci bir bebeğe hazır hissetmiyorum kendimi Allah nasıp eder inşallah.Simdi siz biri yapın aradan bı yıl geçsin ikinciyi isterlerse bu millet öyle özel yaşam denen bişey yok toplumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…