yardımlarınıza ihtiyacım var ve fikirlerinize yavaş yavaş ya eriyorum ya eritiyorum

• Konu Sahibi prensesim__67

ben çocuğumun şahsen boşanmış biriyle evlenmesini istemem demişin neden boşanan insanlar potansiyel suçlumu yoksa veremli yoksa başka bulaşıcı bir hastalığımı var arkadaşım insansın başına ne geleceğini bilirmisin bence büyük konuşuyorsun. insanların ayrılma nedenlerini bilmeden ön yargılı yaklaşıyorsun.bence bu kadar kesin cümleler kurma hayat bu bilemezsinki yarınının ne getireceğini

ailen karşı ise düşündükleri ya da bildikleri bir şey vardır, genelde büyükler aşk yüzünden göremediğimiz şeyleri bizden önce görebiliyor.bence babanı da dikkate al ve onunla konuşmaya çalış.

Hala sizin yaşınız kaç söylememişsiniz. Hayatı ne kadar tanıyosunuz. Sevgi aşk bunlar tamam da daha önemli şeylerde var. Sevgilinizin çocuğu varmı ? bunları cevaplarsanız. Bu konudaki yorumların boyutuda değişecektir.

bencede aileni dinlemelisin.acele etme iyice düşün.onlar bazı konularda bizden daha tecrübeli.yaşanmış yılları var .görmüş geçirmişler.elbet vardır bir bildikleri sebpsiz yere seni üzmezler.onlarında düşündüğü noktalar vardır.inş hayırlısı olur senin ve ailenin adına cnm

canım bır bakıma haklısın .onu seviyorum dıyorsun.onu bızden daha ıyı tanıyan sensın.lakın bır taraftanda ailen var.eminim onlarda sana kıyamıyorlardır.senin kötülüğünü istemezler.. hıç bır zaman ne olursa olsun bu tarz konularda ailenın karşına alınmamasından yanayım.. belkı bır an önce ailenle onu tanıştırabılırsın.yada ortak tanıdıklarınız araya gırebılır.. ama ne olursa olsun hakkında hayırlısı neyse o olsun..

Şu an sana ne aileni karşına al derim ne de sevgilinden ayrıl derim. Tek diyeceğim şu ki ailelerin istemediği karşı geldiği ilişkiler fazla uzun sürmüyor günün birinde bitiyor. Anne babanın istemediği evlilikler de durum bu malesef. Başka da bir şey deyip seni yanlış yönlendirmek istemem. Belki istisnaları vardır söylediğimin.

beni çok seviyor bunu biliyorum diyorsun canım benim insan aşk modundayken sanarki karşıdakide kendi gibi çok aşık bundan emin olmalısın ama nasıl sanırım 3. kişilerin tavsiyelerine önerilerine kulak vermelisin . ailenin tam anlamıyla bu adamdan neden hoşlanmadığını öğrenmelisin şimdi sen çok seviyon ya toz konduramıyon ya belki göremediğin şeyleri ailen görüyordur biraz zamana bırak zaten o adam senin helalin olcaksa olur hani bi söz vardır nasipse gelir yemeden nasip değise ne gelir elden. varsayalım istenmeyen bi evlilik yaptın ailenin yüreğini dağladın inan bana kardeşim bi yanın kanadın hep kırık olacak bence değmez sence

bekle aılende anlayacaktır vazgecmedıgını onlarında fıkrı degısır ama karekterı hakkında kotu bısey duydularsa degısmez bence sevgılıne aılenı kotuleme nasıl bırı bılmıyorum ama bu sana gerı donebılır senın yalnız oldugunuda hıssetmemelı ılerde aılenın destegı cok onemlı

Peki sen başlarda neden böle kendini kaptirdin ailenin bu gibi tepki verebilicegini düşünmüomuydun benim halamin kizida ayni durumla karşi karşiyaydi ailesi onunda çok tepki verdi kiz kafayi yiycekti nerdeyse en sonunda verdiler kurtuldular şuan 1 yillk evli çokda mutlu pes etme derim sana

Peki sen başlarda neden böle kendini kaptirdin ailenin bu gibi tepki verebilicegini düşünmüomuydun benim halamin kizida ayni durumla karşi karşiyaydi ailesi onunda çok tepki verdi kiz kafayi yiycekti nerdeyse en sonunda verdiler kurtuldular şuan 1 yillk evli çokda mutlu pes etme derim sana

arkadaşım seven insan kör ve sağırdır doğru olan bişeyi göremez anlıyom seni ama ailenide anlyom annenin babanın rızasını almadan sakın bu işe karar verme onaları ikna etmeye çalış ayrıca belki ailenin başka sebepleri vardır işi varmı yaşlımı sana göre çoçugu varmı kendi yaşın ne kaç senedir veya nekadar zamandır birliktesin bunları felanda belirtmemişin bence dua et zamana bırak hayırlısını iste ilerde evlenipte ayrılma gibi bi durumun olursa başın öne egilmesin ailen yanında biz sana demiştik demesinler

Senin yaşin kaç çok merak ettim ben
gerçi sen bekar o dul
olmaz bence bu şeklide ewlilikte sorunlar çikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…