Yardımınıza ihtiyacım var

lieberry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
128
5
Herkese merhaba
Bizde artık evlat sahibi olmaya karar verdik.. Çalışmalara başladık. Ben 30-35 günde bir adet görüyorum. Bu ay tam yumurtlama döneminde çok az kan geldi ve ben herzaman olduğu gibi bu konuda yine kadınlar kulübüne başvurup bunun yumurtlama kanaması olabileceğini öğrendim :) ve biz o günlerde çalıştık.. Şimdi adet olmama 4-5 gün kala önce sarı sonra kavhe rengi bi kaç damlada kırmızı kan akıntıyla karışık geldi.. Bu arada adet olmama 2 gün var. Akıntılar yada kan kesildi gibi.. Kasıklarım inanılmaz ağrıyo ama adet sancısıyla karışık sanki basınç var gibi inceden inceden sızlıyo.. Bir de İnanılmaz üşüyorum ayaklarım kesinlikle ısıtamıyorum. Şimdi sizce ben test yapmalı mıyım? yoksa 1 hafta falan daha beklemeli miyim? Ayrıca ben gebelik belirtilerini pek bilemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..
Teşekkürler

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

merhaba,

öncelikle dilerimki hamilesindir. ayak üşümesi, kasık batması bunlar hamilelik belirtisi olduğu gibi adet belirtiside. adetin geçmeden anlamak inan çok zor. benim adet belirtimden tek fark aşırı uyku haliydi canım.

inşallah hamilesindir

Uykudan anlayamam herhalde çünkü uykum hep vardır.. :) ben adet olmadan önce hiç üşümem hatta ben normalde de üşümem.. Değişiklik olarak geldiği için dikkatimi çekti. Yoksa gaz sancısı falanda var ama onlar adetten öncede olurdu o yüzden ciddiye almadım birde çok sık idrara çıkıyorum ama onun psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü acaba kan geldi mi diye bakmak için gittiğimi farkettim.. Hakkımda hayırlısı bakalım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim..

İdrara çok çıkma gebeliğin ilerleyen dönemlerinde oluyo canım, 10 haftalıktan sonra. ama eğer adet belirtinden farklı bir belirti varsa umutlanmak en büyük hakkın. seni çok iyi anlıyorum, 4 seneye yakın her ay bekledim. Dilerim hamilesindir. Eğer değilsen bile tezzz zamanda Rabbim nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…