Yardımınıza ihtiyacım var

elanur84 cum konuyu sen acar mısın canım benım içinden hangısı gelıyorsa onu okuruz?

nazlıesmam abdestlı olmak gerekmıyorsa ben okurum

Cnm çok gecmis olsun..Rabbim sifa versin ins..
Cnm abdestsiz okunuyor diye biliyorum..

Yarın 250 tane okurmusunuz agir mi olur?250 tane??

Bana hergun uyar canlarim.. Hangi gun derseniz olur.,

canım sadece bekarlar için olmasın mesela çocuk için okuyanda gelsin iş için okuyanda herkesin dileği için okuyalım .ama bana sorarsanız salavat okuyalım çünkü heean hepimiz bdest alamıyoruz yada özel günümüz oluyo engel olmaaın dualarımıza

Ben okumaya calisirim eger yetistiremezsem su kadarini okuyamadim aranizdan okuyabilecek birileri var mi? Diye sorarim.Bu diger arkadaslar icinde gecerli.

Okurum canım benım agır olmaz... Cok saol tatlısım iyim cok sukur

Canim kim söyledi Salati Tefriciye nin 3 gunde bitmeli diye? Bir cok kisi 1 haftada okuyor.

4444 Tefriciyeyi 3 günde bitecek sekilde okusak çok süper olur...

Hepimize yaklaşık 1111 düşüyor..Yardım edenler de olur mutlaka..:)) supersiniz::))

gün secelim ne zaman en uygun..??

1000 Salati tuncina okursak 1 günde bitmesi gerekiyor..

Yaklasik 250 tane dusuyor..yardım edenlerde olur mutlaka.takipte olup okuruz bence sabahtan başlarız:))

Cok iyi fikir.Hadi acalin konuyu :)))

1000 Salati tuncina okursak 1 günde bitmesi gerekiyor.. bununla baslayabiliriz bnce kızlar 4444 selati tefriciye 3 gunde zorlayabılır bızı...

1000 Salati tuncina okursak 1 günde bitmesi gerekiyor.. bununla baslayabiliriz bnce kızlar 4444 selati tefriciye 3 gunde zorlayabılır bızı...
Ya birsey söylicem hergun degilde ancak birtek her cuma persembe gecesi cuma okusak olmaz mi? Yani cuma mukkades hayirli bir gün Peygamber efendimize o gün selavat getirelim.Ne dersiniz?

Ya birsey söylicem hergun degilde ancak birtek her cuma persembe gecesi cuma okusak olmaz mi? Yani cuma mukkades hayirli bir gün Peygamber efendimize o gün selavat getirelim.Ne dersiniz?

canım perş, cuma da olur ama hafta ıcı aksam okurum ben ıs cıkısı gec yazarım buraya

Yarın 250 er tane Salati tuncinayi okuyalim i̇ns

yarın okuyalım canım..inşallah

Hep okuyalim cnm Cumalari da okuruz INS..

Cumaya cok var ..

Mesala 313 Ayetel kursi falan da okuyalim..

Yarin okuyalim bence.. 1000 Salati tuncina..

Canlarim Ben simdi cikiyorum...

INS yarin 250 er tane Salati Tuncinayi okuyalim...

Konu acmaya gerek yok bence..okuruz INS ..okuyamszsak
yardim aliriz..,

sabahtan baslayalim buraya yazariZ..,

kızlar yeni konumuzu açtım orda toplanalım Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım başlıklı konuya bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…