Yardımınıza ihtiyacım var

cansınız siz :) çok sağolun arkadaşlar 60 tanem kaldı ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN SİZİNDE GÖNLÜNÜZDE NE VARSA MEVLAM HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN İŞALLAH

canım 30 tane daha okudum ...Allah dılegını kabul etsın...hayırlısını versin herseyın

canım ağzına yüreğine sağlık ALLAH seninde ne muradın varsa versin bitirdik işallah rabbim kabul eder.ama birbirimizden habersiz 30 30 okumuşuz kalan 60 taneyi :) ALLAHIMA çok şükür

canım ağzına yüreğine sağlık ALLAH seninde ne muradın varsa versin bitirdik işallah rabbim kabul eder.ama birbirimizden habersiz 30 30 okumuşuz kalan 60 taneyi :) ALLAHIMA çok şükür

:) Hadı gozun aydın canım benim...dilegın kabul olursa ben de okurum kendim için...

Ben de merak ettim bitirdinizmi diye..Sukurler olsun bitirmissiniz:)) Allah Kabul etsin canlar.. Agziniza yüreğiniz saglık ...
Bir dahakin. 4-5 kisi paylaşıp aynı gün okuruz ins:))

Ben de merak ettim bitirdinizmi diye..Sukurler olsun bitirmissiniz:)) Allah Kabul etsin canlar.. Agziniza yüreğiniz saglık ...
Bir dahakin. 4-5 kisi paylaşıp aynı gün okuruz ins:))

sağol canım benim işallah RABBİM kabul eder(rabbim kendine açılan hiçi eli boş çevirmez ben buna inanıyorum).siz ne zaman okuyalım derseniz ben varım :)

Canim INSALLAH dualarini ALLAH kabul eder. AMIN! Canim bu duayi ilk kez duyuyorum sana birilerimi tavsiye etti?

canım ben bi dua kitabında görmüştüm bide bi bayan 2 defa okumuş ve ikisindede rabbim kabul etmiş ve dileği olmuş işallah rabbim benim okuduğumuda kabul eder

işallah canım isterseniz böyle bi kaç kişi toplanıp hergün birimiz için okuyabiliriz

ayy ıyı olur kızlar... bizim dıger topikte edıyoruz aslında ama orda yazılan duaları içimizden gelen surelerle okuyoruz... burada hacet duası falan okuyabiliriz..ya da yenı konu acıp hem orda hem burda okuyabiliriz... zira nazlıesma cım da o topikden:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…