Yardımınıza ihtiyacım var :(

Ncn34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2011
4
0
Arkadaşlar 8 gundur karin agrisi, göğüslerde şişme ve ağri çekiyorum. Regl'ım 4 gün geçmesine rağmen hala hasta olamadım bunu sebebi ne olabilir lütfen yardım edin

Arkadaşlar 8 gundur karin agrisi, göğüslerde şişme ve ağri çekiyorum. Regl'ım 4 gün geçmesine rağmen hala hasta olamadım bunu sebebi ne olabilir lütfen yardım edin

bir test alıp yapmanı öneririm,hamilelikten olabilir..

Hamis olabalirsin kan testi yaptirr

test yapman en doğrusu cnm hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor istiyosan inşallah hamişsindir

Test yaptım dün değil önceki gün ama negatif kan testi yaptırıcam artık

böyle gecikmeler kist belirtisi olabilir doktora gitmen gerekir bazen streste yapabiliyor yada kullanılan bazı haplar.

Evde yapılan testler gebeliğin ilk günlerinde negatif olabiliyor. Bir kaç gün bekleyip daha sonra yeniden yapmanı tavsiye ederim. Ama en sağlıklı sonucu kan testi ile alabilirsin.

Sağolun tekrar arkadaşlar başka önerileriniz söyleyeceklerişniz varsa söyleyin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…