yardımınıza ihtiyacım var lütfen

deryapo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
75
3
kızzzzzzzlar benim adet dönemim 1 haftaya yakın sürer. ilk üç gün yoğun geri kalan günler ise kahverengi lekeler şeklinde olur. pazartesi adet oldum çok az geldi salı günü biraz yoğundu çarşamba azaldı ve bitti. kahverengi lekeden eser olmadığı gibi yumurtlama dönemimizdeki gibi renksiz akıntıdan gelmeye başladı bu ne şimdi merak ettim bebek çalışması içerisindeyiz üstüne görmek diye bişey var acaba mı diyorum ama boşa heveslenmekten de bıktım sizce ne demek bu

canım konu hakkında bilgim yok o yüzden yorum yapamıycam ama inşallah herşey gönlünce olur.
hamilelelik testi yaptınmı canım olumlu yada olumsuz bir fikir verir .

canım test yaptırmadım yani niye böyle oldu telaşındayım bide eczaneye gidip test falan alınca ben acayip hevesleniyorum hayırlısı olur inşallah çok teşekkür ederim

canım test yaptırmadım yani niye böyle oldu telaşındayım bide eczaneye gidip test falan alınca ben acayip hevesleniyorum hayırlısı olur inşallah çok teşekkür ederim

geçen ay benzerini yaşadım hala acaba hamilemym diyrdm test yaptrdm dr a gttm doktor ara kanama oldğnu söledi..ama ynede test yapmazsn için raht etmz.hormonlar değiştiği için böle oluyrmş umarım yardmcı olmuşmdur.

kendni şartlandrma ben çok üzülmşdm dilerim hamilesindr hayrllısıyla

kızzzzzzzlar benim adet dönemim 1 haftaya yakın sürer. ilk üç gün yoğun geri kalan günler ise kahverengi lekeler şeklinde olur. pazartesi adet oldum çok az geldi salı günü biraz yoğundu çarşamba azaldı ve bitti. kahverengi lekeden eser olmadığı gibi yumurtlama dönemimizdeki gibi renksiz akıntıdan gelmeye başladı bu ne şimdi merak ettim bebek çalışması içerisindeyiz üstüne görmek diye bişey var acaba mı diyorum ama boşa heveslenmekten de bıktım sizce ne demek bu

canım rahim kalınlığı ile ilgili sanırım büyük ihtimal geçen ay yumurtlamamış olabilirsin yumurtlama olmayınca rahim az kalınlaşıyor bu yüzdende az kanaman oluyor bendede oluyor yumurtlama akıntısını görmediğim ay az kanamam oluyor ama dilerim inşallah hamilesindir

garip bi metobolizman varmış yeni yeni anlıyorum. geçen ay rutin bi kontrolde yumurtlama dönemim bitince doktora gittim .doktor alttan muayyene etti ve yumurtanız gelişmiş ama henüz çatlamamış çalışmalara devam dedi. o internetteki yumurtlama dönemi hesaplayacıları bana hiç uymuyormuş yani..... onlara bakıp boşa giden çalışmalarımıza yanarım :)

X