Yardımınız çok önemli

ozerknnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
44
69
30
Merhaba çok uzatıp canınızı sıkmak istemiyorum. Benim bir rahatsızlığım var mesleğimi (aşçılık) bırakmak zorunda kaldım. Baya zorluk yaşıyorum. İş arıyorum bulamıyorum kendim bir şeyler yapmaya çalıştım olmuyor. İntihar edecek raddelere geldiğim oldu. Evde sabun paketleme dolandırıcıları çok fazla var. Sizden ricam yapan biri varsa en azından bana iş konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Paylaşıp paylasmamaniz sizin insiyatifinizde ama size öneride bulunmak isteyenlere kolaylık açısından,
Rahatsizliginiz nedir? Fiziksel mi Ruhsal mı? Geçici, belirli bir süresi var mi? Yoksa kalıcı bir rahatsızlık mı?

Merhaba çok uzatıp canınızı sıkmak istemiyorum. Benim bir rahatsızlığım var mesleğimi (aşçılık) bırakmak zorunda kaldım. Baya zorluk yaşıyorum. İş arıyorum bulamıyorum kendim bir şeyler yapmaya çalıştım olmuyor. İntihar edecek raddelere geldiğim oldu. Evde sabun paketleme dolandırıcıları çok fazla var. Sizden ricam yapan biri varsa en azından bana iş konusunda yardımcı olabilir misiniz ?
Çaprı merkezleri var onlarda evden çalıştırıyor bir bak istersen bilgisayrı onalr veriyor iki hafta eğitim veriliyor sonra başlıyorsun

Asciysaniz yine gıda sektorunden devam edebilirsiniz, siparişle yemek, manti, sarma, tatlı, tuzlu pasta veya sadece pasta üzerine satış.

Veya el beceriniz varsa kağıt ip çanta, supla yapıp satabilirsiniz
Makrome yaptığım sayfam car ama instagram üzerinden tablo resim vs satış olmuyor ya da ben beceremiyorum :/ evden sipariş yapan site biliyor musunuz

X