Yardımcı olurmusunuz lütfen

nurummm

Oğlum Abii oluyor!!! Karnıma Mutluluk Kondu :)
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
1.972
155
Arkadaşlar benim her ayın 3 ünde adet kanamam başlar ama ayın bir 1 inde kahverengi lekelenmem olur. 6 aydır falan korunmuyoruz eşimle çocugumuzun olmasını istiyoruz doktora
gittik bütün testler yapıldı hiç bir sorun yok. Her ay ayın birinde kahverengi lekelenmem olurdu
yani belirti (heray olurdu ama kesin) bu ay olmadı. Adet olacakmışım gibi de değil. Geçen aylarda
böyle sıkıntı yapardı kanamam olacagı zaman gögüslerim falan şişerdi. Hiç biri yok herşey normal.
Sadece kasıklarımda igne batması gibi bişey var öksürürken falan oluyor. Adet günüm normalde 3ü
ben dayanamadım sabah test yaptım tek çizgi çıktı. Anlamadım bu durumdan bişey yardımcı olurmusunuz.

Bence biraz erken yapmışsın testi. Ben de geçen ay "her ay karnım ağrırdı bu ay ağrımıyor" diyerek test yaptım ve pozitifi de gördüm. Ama sonra adet oldum. Ya test bozuktu ya da ben kimyasal gebelik geçirdim bilmiyorum ama bence ki son ay bana tecrübe oldu. Yarını bekle ve ondan sonra test yap. Hatt 3-4 gün geçsin bence. Kaç aydır erken test yapıyorum ve adet olduğumda bu kadar üzülmüyorum. Testlerde negatif çıkması ya da pozitif çıkıp da adet olmak daha büyük bir hayal kırıklığı. Ben de şuna karar verdim ki adetim 3-4 gün geçmeden test mest yapmıcam ve belirtiler üzerine konuşmayacağım inşallah. :KK34: Umarım hamilesindir bu arada. Ben sadece kendi kötü tecrübelerime dayanarak boşuna hayal kırıklığını yaşamanı istemem.:KK71:

bencede adetini 2-3 gün geçsin idrarda hemen çıkmaya biliyor hcg idrara bazı kişilerde erken karışsada bazılarında çok geç karışada biliyor o yüzden ya kan testi yaptır yada bekle adetin geçsin stres yapma ama hayırlısı olsun inşallah gelir meleğin :emir_bebek:

inşallah :)) kasıklarımda inanılmaz bir agrı var igne batması gibi.

iğne batması gibi belirtiden herkes bahsediyo hamilelik belirtisi olarak inşallah hamilesindir sonucunu merakla bekliyorum

İstersen bir kan testi yaptır onda kesinlikle çıkar. İnşallah hamilesindir.

Hamile kalmanda bir sorun yok canım. Ama progesteron oranının hamilelikle ilgisi yok.

Selam 21.günde progesteron 40.80 çıktı hamile olma ihtimalim nedir? Yardım lütfen.

canım diğer topikte de yazmışsın orda da cevapladım aslında ama buraya da yazıyım, eğer 28 günde bir adet görüyorsan 21. günde yapılan progesteron tahliline göre sonucun çok iyi, yani yumurtlamanın gerçekleştiğini ve yumurta kalitenin de iyi olduğunu gösteriyor:) yani bu durumda doalylı olarak hamilelik ihtimalin olabilir eğer uygun günlerde denediyseniz:))

X