Yardımcı olur musunuz ?

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
28-29-30-31-1 doğurganlığın orta olduğu zamanlar
2 yüksek olduğu zaman
3-4 orta olduğu zaman biz eşimle
27-28-29-30-31-1-2 sinde beraber olduk .
3-4 ünde olmadık
Bugun ayın 5 i yoğun bir akıntı yaşadım regl olmus gibi su gibi geldi ve beyaz kokusuz sümüksü bir yapıda akıntı geldi
Yumurta çatlamış mi oluyor tam olarak bu süreci açıklar misiniz bazen kafam çok karışıyor bu konularda uygulamaya göre denedik
Uygulama ismi Pepapp kullanan veya bilen varsa yardımcı olur musunuz akıntı gelmesi tam olarak ne anlama geliyor uygulamada ovulasyon günlerinde akıntı yaşamadım .
Ama bugun yaşadım

2 yüksek olduğu zaman
3-4 ünde olmadık
Bugun ayın 5 i yoğun bir akıntı yaşadım regl olmus gibi su gibi geldi ve beyaz kokusuz sümüksü bir yapıda akıntı geldi
Yumurta çatlamış mi oluyor tam olarak bu süreci açıklar misiniz bazen kafam çok karışıyor bu konularda uygulamaya göre denedik
Uygulama ismi Pepapp kullanan veya bilen varsa yardımcı olur musunuz akıntı gelmesi tam olarak ne anlama geliyor uygulamada ovulasyon günlerinde akıntı yaşamadım .
Ama bugun yaşadım
Çatlama olabilir bugünü de değerlendir derim

2 yüksek olduğu zaman
3-4 ünde olmadık
Ama bugun yaşadım

Muhtemelen bugn çatlama yaşadınız. Bugün ve yarın deneyin. Çünkü 2sindeki birliktelik eğer bugün çatlama yaşadıysanız etkili olmaz (çok çok düşük ihtimal..)

X