yardımcı olabilirmisiniz?

tcc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2014
25
1
Öncelikle forumu çok okudum ama konuyu nereye açacağımı tam çözemedim yanlış açtıysam affola..
Birşey danışmak istiyorum ben size utanarak.. ve lütfen ahkam kesip ders verecek olanlar yazmak için bir tuşa dahi basmasın.. gerçekten yardım istiyorum..
Sevgilimle birşeyler yaşadık ilişkiye girmedik çamaşırlar vardı ve kesinlikle sevgilim boşalmadı zevk suyundan hamile kalma olasılığını düşünüyorum böyle bir ihtimal varmıdır? internette çok okudum ama kafam bir o kadar karıştı.. adetimi olmam gerekirdi bugün 4. gün ama hala olmadım hamile olma olasılığım varmıdır yoksa psikolojik olarakmı gecikti? her ay oldugu gibi vücudumda şişlikler var günlerdir sancılarım oluyor kasıklarımda ama regl gelmiyor ve diyete başlayalı bir ay oldu ilk diyetimde de bu gecikme sorununu yaşamıştım 1 sene sonra yeniden başladım tekrar yeme düzeninden kaynaklanan birşey olabilirmi yoksa hamilemiyim? kesinlikle boşalma olmadı.. yardımcı olurmusunuz lütfen :26:

testi almayada utanıyorum böyle de birşey var sevgilim ve yakın arkadaşımda böyle diyor ama başka sayfalarda böyle bi ihtimal olduğu yazıyordu korktum evet stres yapıyorum kafama taktıkca olmasıda gecikirmiş ama içi rahat ettiremiyorum bir türü

Soyle diyim sana ben 6 ay boyunca bifiil haftada uc gun hamile kalabilmek icin ugrastim. Bazi haftalar gunasiri iliskiye girdim ona ragmen 6 ay sonunda hamile kaldim. Sende tam iliski bile denemicek bisey olmus. Bence hic korkma olursa emin ol mucize olur. Muhtemelen yaptigin diyet yuzunden donemsel bir gecikme. Bosuna stres yapma kendine.

Öylemidir inşallah.. hala birsey yok olmadıkça korkuyorum iste..

Zevk suyunda da sperm bulunur ama hamilelik riski azdır..azda olsa yok denilemez test alamıyorsan sevgilin alsın ve test yap bu şüpheyle zaman gecmez

hamile olman imkansız ...
yıllar sonra şu haline güleceksin
biz bi bardak spermi içimize doldurup ayaklarımız havada 12 saat beklıyoz ama gebe olamıyoz be yawrum :)

hamile olman imkansız ...
yıllar sonra şu haline güleceksin
biz bi bardak spermi içimize doldurup ayaklarımız havada 12 saat beklıyoz ama gebe olamıyoz be yawrum :)

inşallah inşallah.. okuyorum çokta üzülüyorum insanlar çabalayıp hamile kalamıyor bende bana vurur piyango şanssızlık hamile kalırım diye korkuyorum

Çamaşırla olmaz ki

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Dun baya bir agri cekip gece saatlerine dogru hep regl oncesi yasadigim o kahverengi akintiyi yasadim devaminfa regl gelirdi ilerleyen saatlerde yada sonraki gun ama henuz hala bise yok :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…