Lutfen bana yardımcı olun

Öncelikle burda anne olmaya calisan tum meleklerden ozur diliyorum.ama bunu sizden baska kimseyle paylasamazdim. Sitedeki tum yazilanlari okudum kizicaksiniz biliyorum ama derdimi yazmaya karar verdim. 1 hafta once evlilik teklifi aldim ve oanda nasil olduysa sevgilimle bir birliktelik yasadim ciplak yolla surtunduk bosalma olmadi kesinlikle hatta alt tarafa degmedi bile Hayatimda ilk kez byle birsey yasadim ve ogunden beri kasiklarim karnim agriyor cok uzuluyorum hamile kalirsam ailem beni asla affetmez bukadar korkuyorsan neden yaptin diyecwksiniz belki ama inanim kendime bile bu cevabi veremiyorum yemeden icmeden kesildim doktorlar sitesi diye bir yerde onlarca sey yaziyordu aklim karma karisik oldu. Hepinize simdiden tesekkur ederim ve tekrar ozur dilerim.
Kan an falan oldumu belki erkek adasında akıntı damlamıs filan olabilir

Sakin olamiyorum canm 1 hafta sonra nisanimiz var onunda stresi uzerimde hersey mahvolur diye korkuyorum midem bulaniyor artik acliltan uyksuzluktan pskoljom bozuldu
Olman lazım çünkü hamile kalman için sperm olması lazım. Ortada öyle bir durum yok. Stresten yaşıyorsun bütün bunları.. Hayırlı olsun bu arada 🤗

Öncelikle burda anne olmaya calisan tum meleklerden ozur diliyorum.ama bunu sizden baska kimseyle paylasamazdim. Sitedeki tum yazilanlari okudum kizicaksiniz biliyorum ama derdimi yazmaya karar verdim. 1 hafta once evlilik teklifi aldim ve oanda nasil olduysa sevgilimle bir birliktelik yasadim ciplak yolla surtunduk bosalma olmadi kesinlikle hatta alt tarafa degmedi bile Hayatimda ilk kez byle birsey yasadim ve ogunden beri kasiklarim karnim agriyor cok uzuluyorum hamile kalirsam ailem beni asla affetmez bukadar korkuyorsan neden yaptin diyecwksiniz belki ama inanim kendime bile bu cevabi veremiyorum yemeden icmeden kesildim doktorlar sitesi diye bir yerde onlarca sey yaziyordu aklim karma karisik oldu. Hepinize simdiden tesekkur ederim ve tekrar ozur

Adet olmam gereken günde oldum Burda bana Akıl veren Icimi rahatlatan herkese cok tesekkur etmek istedim cok saolun

X