Arkadaşlar acillll yardımmmmm

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz
21 nisanda benim regl olmam lazımdı ve o gün sancılarım vardı ama o gün erkek arkadaşımla birşeyler yaşadık ilişkiye girmedik sürtünmeler yaşadık elime bir sıvısı geldi ama içime girip girmediğinden emin değildim stres yaptım regl olamadım ayın 23ünde ella içtim ve 4 saat sonra kanamam geldi 5 gün sürdü(reglimde 5 gün sürer)
ne kanaması olduğunu bilmediğimden korkuyordum ara ara midem bulanıyordu korktum doktora gittim 15 gün sonra doktor gebe değilsin dedi bugün tarihe göre regl olmam lazım ama midem bulanıyor korkuyorum sizce gebelik varmıdır ve boşalma olmadı sizce elime gelen zevk suyuysa içime girme ihtimali varsa gebe kalmış olabilirmiyim ellada içtim
kızlar birşey sorucam regl olmam lazımdı 21 inde ama geciktim ve bugün tuvaletimi yaparken leke geldi iki kere bu nedir böyle çok stresliyim

kızlar birşey sorucam regl olmam lazımdı 21 inde ama geciktim ve bugün tuvaletimi yaparken leke geldi iki kere bu nedir böyle çok stresliyim
Ella içmişsin, birleşme olmamış daha hala neyin stresi bu?
Elle geciktiriyor hatta 5-6 aya kadar adet düzensizliği yapıyor. Eee zaten stres de geciktiren bir şey. Hamile falan değilsin git rahat rahat uyu

Ella içmişsin, birleşme olmamış daha hala neyin stresi bu?
Elle geciktiriyor hatta 5-6 aya kadar adet düzensizliği yapıyor. Eee zaten stres de geciktiren bir şey. Hamile falan değilsin git rahat rahat uyu
Ay vallahi içimi rahatlattınız çok çokkk sağolun üzerimdeki stresim azaldı 😌

X