yardımcı olabilir misiniz? hamile miyim?

cnm sutu hazır sutmu ıcıyrsun yoksa satıcılardanmı alıysunnn...ben hıc sevmem sütüü ıyyy..cayıda sekrli asla içemem acık ıecerım ama ...

canım süt olarak hazır süt tercih edecem ama yoğurdu evde kendim yapacağım hazır yemicem...midemi rahatlatsın diye kuşurnu içtim çay bnde şekrsiz içiom ama demli içom açık içtimmi fena oluom be:KK70:

Ben bu ay hamile olduğumu bilmiyodum ama okadar çok süt içtim ki,hala da içiyorum.günde 2 bardak içiyorum,hazır sütlerden içiyordum,bi öğrencimin tanıdığı inek yetiştiriyomuş günlük taze süt alıyorlarmış ondan,bana da alıcak tazecikk:)

ben bi köy yerinde yaşıyorum canım eşim imam benim.görve süremizin bitmesini bekliyoruz...var burda taze süt ama içiom kokuyo gibi gelio sevemedim yani hazır süt tatlı geldi...

ben bi köy yerinde yaşıyorum canım eşim imam benim.görve süremizin bitmesini bekliyoruz...var burda taze süt ama içiom kokuyo gibi gelio sevemedim yani hazır süt tatlı geldi...

ne gzll hangı sehırdeydnz afynmuydu?bende hazr sut dusunuyrum ama markasında karar veremıyrumm..pınar dyrum ama...yogurt yapmasını bılmıyrum bennn :KK43: bım marketın dost yogrdunu alıyrum ben :=)

ne gzll hangı sehırdeydnz afynmuydu?bende hazr sut dusunuyrum ama markasında karar veremıyrumm..pınar dyrum ama...yogurt yapmasını bılmıyrum bennn :KK43: bım marketın dost yogrdunu alıyrum ben :=)

canım afyonluyum ama erzurumda yaşıyorum şu an:KK43: süt bimden aldım bnde dost yağlı süt sevdim tadınıda...yoğurt evdeki yapılan iyi diolar ondan dolayı evde yapacam bi kere tutmadı köyden komşuya dedim onlar sen çağır biz yaparız dediler tutmazsa onlara yaptırcam bakalım :d

Hmm ben de Kur'an kursu öğreticisiyim,aynı camiadanız:) oh ne güzel orda taze taze beslenirsin,sağlıklı olur orda gıdalar.

sen hangi sehırdesın tatlımmmm...ben kur anı ögrenmeyı cok ıstyrummmmm:)

İstanbuldayım canımm,seve seve öğretirim:)Öğrencilerime keseyi görüp kalp atışlarını duyana kadar söylemicem hamiş olduğumu,teyzelerin içine mi doğuyor ne,bi kaç tanesi kızım sen hamilemisin dedi,yok nerden çıkarttın dedim,yüzüne bakınca içimize öyle doğdu dediler:)

X