yardımcı olabilir misiniz? hamile miyim?

mrb lavikeran nasılsınız...ben suanhamıle oldugumdan umutlanıyrummm..ama sen benm gec gelmesıne ragmen hamıle olmadıgımı ogrendım deyınce moralım bozulduuu :KK43: ekim 13 regl tarıhım ve hala olmadımmm.testte almadımm yapmayyya korkuyrum sadece beklemedeyım suan
ve bende bır belırtıde yokk napayım bana yardımcı ol nolurr
aldıgım testte hamıle olmadıgımı ogrenırsem yıkılırımmm :KK43:

selam canım. benim 8 gün gecikti ama ben Norlevo denen ertesi gün hapını kullanmıştım. o yüzden gecikti sanırım. 13 ekim reglinin ilk günü mü? biraz erken diye biliyorum test yapmak için. kan testinde çıkar sanırım. allah gönlüne göre verir inşallah. biraz daha bekle test için. hayırlı haberlerini bekliyorum canım :KK1:

selam canım. benim 8 gün gecikti ama ben Norlevo denen ertesi gün hapını kullanmıştım. o yüzden gecikti sanırım. 13 ekim reglinin ilk günü mü? biraz erken diye biliyorum test yapmak için. kan testinde çıkar sanırım. allah gönlüne göre verir inşallah. biraz daha bekle test için. hayırlı haberlerini bekliyorum canım :KK1:

evt cnm 13 reglımın ılk gunuu..peki bu kanıma baktırmayı nerden yapacagım dırek dkn dgumdanmı sıra alacagım yoksa saglık ocagı falnmı yapıo nasıl yaptrmalıyım eşim olmadan ona sprız yapmam içinn....

bildiğim kadarıyla sağlık ocakları yapıyor. ben hiç yaptırmadım daha. evde test yaptım.sen kesin sonuç almak istiyorsan kan testi yaptır.

evt cnm 13 reglımın ılk gunuu..peki bu kanıma baktırmayı nerden yapacagım dırek dkn dgumdanmı sıra alacagım yoksa saglık ocagı falnmı yapıo nasıl yaptrmalıyım eşim olmadan ona sprız yapmam içinn....

ne yaptın canım? sonucu merak ediyorum :18:

evt kzlarrr hamışmişim bende 4 hfta 6 gun müş..bn ınanamıyrum ama...son regl gunum 13 eyluldu..rabbıme bınlerec kez sukurler olsun..tum kardeşlerıme yasatsın bu mutlullugu ....kzlar bız sımdı napıcazzzz.....

evt kzlarrr hamışmişim bende 4 hfta 6 gun müş..bn ınanamıyrum ama...son regl gunum 13 eyluldu..rabbıme bınlerec kez sukurler olsun..tum kardeşlerıme yasatsın bu mutlullugu ....kzlar bız sımdı napıcazzzz.....

şaka gibi ama ben akşamdan süt içmeye başaldım:KK70: sbahta çay 1 bardak acık tabi.ve kuşburnu çayı içtim

Ne mi yappcazzz:) Önce yatıp kalkıp şükretcez Mevlamın çok bekletmeden bu mutluluğu bize yaşattığı için,bol bol dualar edicez Meleklerimizi korusun diye.. Sonra da kendimize çook dikkat edicez,iyi beslenicez düzenli uyuyacağız ve doktor kontrollerimizi aksatmayacağız.

şaka gibi ama ben akşamdan süt içmeye başaldım:KK70: sbahta çay 1 bardak acık tabi.ve kuşburnu çayı içtim

cnm sutu hazır sutmu ıcıyrsun yoksa satıcılardanmı alıysunnn...ben hıc sevmem sütüü ıyyy..cayıda sekrli asla içemem acık ıecerım ama ...

asel benim regl tarihim 12 ekimdi ama gecen ay 30 çektigi için bu ay 13 üne olmam lazımdı hala olmadım.. adetim 1 gün gecince kan testi yaptırdım negatifti..henuz kırmızılar gelmedi inş gec döllenme olmuşumdur..
kan testi ile ilgili bşy sormuşsun..
eger sonucu hemen almak istiyorsan acilden giriş yaptırcaksın 12 tl verceksin..
yok sabrederim ertesi günü alırım diyorsan kadın doguma muayene olcaksın o sana kan tahlili vercek yaptırcaksın 1 gün sonra alcaksın:)
saglık ocagındada ertesi gün sonucu veriyorlar..

anaaaaaaaa kız asel sen hamilemiydinnnnnnnn bak bilmiodum onu çok hayırlıı olsun gözün aydın darısı başımıza:)

merhaba hanımlar. birşey sormak istiyorum. normalde reglim 26 günde bir oluyor. en son 14 eylülde regl oldum. ve 3 ekim gecesi eşimle biraz riskli bir beraberlik yaşadım. ertesi gün norlevo aldım ve 2sini birden içtim. ve hala regl olmayı bekliyorum. midem çok bulanıyor. acaba hamile miyim? 3 gün geçti. daha çok yeni evliyim ve bir bebek için hazır değilim. çok teşekkür ederim şimdiden yanıtlarınız için.

:- Hamile olabilrisin bunun içn test al ama 2 tane al ikisinide yap :) ama değilsen dikkatli ol hazır değilim diyorsun.. Korunn arkadaşım.. Hadi allah gnlüne göre versin :KK9:

Ne mi yappcazzz:) Önce yatıp kalkıp şükretcez Mevlamın çok bekletmeden bu mutluluğu bize yaşattığı için,bol bol dualar edicez Meleklerimizi korusun diye.. Sonra da kendimize çook dikkat edicez,iyi beslenicez düzenli uyuyacağız ve doktor kontrollerimizi aksatmayacağız.

:- allahım ne güzeldemişsi.. allah yardımcınınz olsun Hepinizin allah meleklerinizide sizde korusun.. dualar üstünüzde olsunn canlarımmmmm:KK43::KK9::KK9::KK9: Heheh nasıl bişi hamilelik .):KK49::KK49::KK49::KK54:

cnm sutu hazır sutmu ıcıyrsun yoksa satıcılardanmı alıysunnn...ben hıc sevmem sütüü ıyyy..cayıda sekrli asla içemem acık ıecerım ama ...

Ben bu ay hamile olduğumu bilmiyodum ama okadar çok süt içtim ki,hala da içiyorum.günde 2 bardak içiyorum,hazır sütlerden içiyordum,bi öğrencimin tanıdığı inek yetiştiriyomuş günlük taze süt alıyorlarmış ondan,bana da alıcak tazecikk:)

X